Do Vánoc ještě nějaká ta doba zbývá, ale vy už se nyní těšíte na tu magickou a krásnou atmosféru, která se opakuje rok co rok. Těšíte se, až bude vaší domácností vonět cukroví, smažený kapr, budete balit dárečky a podobně. Také se těšíte na to, až si odpočinete, lehnete si k televizi a pustíte si svůj oblíbený film nebo pohádku? Co takhle zkusit to napadit trochu vánočně?

Filmy s vánoční náladou

Také milujete filmy, které se zaměřují na Vánoce? V nich totiž v drtivé většině zvítězí láska nad nenávistí, dobro nad zlem. A to přeci lidé chtějí, vidět dobrý konec. Na jaký film se nejen během vánočních svátků podívat?

Láska nebeská

Film, na který se můžete dívat neustále dokola, a stále se vám bude líbit, budete se u něj smát i dojímat. Několik hlavních hrdinů prožívá lásku v předvánoční době, v té době se také něco důležitého stane. Jde o jeden z mnoha nádherných milostných filmů. Je v něm opravdu všechno!

Sám doma

Malý Kevin, kterého nechají rodiče omylem doma a najednou má nebývalou svobodu. Chce si ji užít v mnoha ohledech, náhlá svoboda, možnost dělat si co chce, se Kevinovi zalíbí, to bezpochyby. Ovšem ne ve chvíli, kdy se v okolí potuluje párek nebezpečných zločinů. Tento film je známou vánoční klasikou už řadu let.

Šťastný nový rok

V originále New Year’s Eve je film s několika doprovodnými příběhy. V nich se ukazuje láska, naděje, odpuštění, druhé šance, nové začátky. Mladá začínající zpěvačka, která čeká na svou šanci a ve výtahu se zamiluje, kuchařka, která dostala velkou zakázku, na které se znenadání objeví její bývalý přítel muzikant nebo umírající muž, který si přeje jen odpuštění své dcery.