Rádi se podíváte na dobrý seriál, který vás pobaví, lehce vyděsí, má dobrou zápletku, která se během všech dílů opatrně rozplétá? Nemáte rádi sladkobolné telenovely, ve které je už předem jasné, že se oba hlavní hrdinové vezmou, budou spolu mít děti a to i přes nepřízeň osudu a všech okolo. Chcete seriál z české dílny, ale střílečky a kriminálky, které řeší hlavně krádeže nebo vraždy, vás neberou. Vyzkoušet můžete seriál Černé vdovy. Ten má od všeho trochu!

Český kriminální seriál

Poměrně nový český kriminální seriál, který se vysílá nyní na české televizní stanici, na sebe přilákal spoustu pozornosti. Jde o něco nového, nečekaného, nic podle zaběhnutého scénáře a už po jednom dílu si říkáte, kdoví jak toto celé skončí. Možná na české poměry trochu přitažené za vlasy, možná pravdivé, kdoví. Seriál získal svou předlohu podle finského Mustat lesket. A o co v seriálu vlastně jde? O trojlístek žen. Které mají mnoho společného.

Tři ženy

Na začátku seriálu poznáváme tři ženy – Johanu, Veroniku a Renatu. Je jim okolo třiceti, spojuje je přátelství a také jejich manželé. Všechny tři jsou vdané a právě jejich manželé spolu pracují v jedné firmě. Ač dámy velmi mladé, v životě toho zakusily v manželství už docela dost. Johanu její manžel bije. Renata zase postřehla, že její manžel se chová jinak, jako gangster a má doba pistoli. Ani Veronika nezůstává pozadu, její manžel s ní nespí a ona mu přijde na časopisy s gay pornem.

Všichni společně jedou na chatu k jezeru, kde mají strávit prodloužený víkend. I zde se na chování manželů nic nemění, přehlíží je, některý také ponižuje. Přesto jsou až ledově klidné. Čím to? A dokonce jsou klidné i ve chvíli, kdy člun s jejich manžely vylétne do povětší uprostřed jezera. Co se bude dít dál?