Jednotlivé profese jsou charakterizovány kromě jiného také barvou svého pracovního oblečení. Zdravotníci či pracovníci v potravinářství jsou v bílém, kominíci v černém, dělnické profese obvykle charakterizují modré montérky, lesníci vyznávají zelenou barvu a tak bychom mohli pokračovat. Pracovní oblečení je nezbytné nejen při výkonu povolání, ale uplatňuje se i při práci doma na zahradě, v garáži či dílně. Kromě typické barvy má každé pracovní oblečení za úkol ochránit pracovníka před úrazem, nebo alespoň zmírnit jeho rizika. Zároveň musí být pracovní maximálně pohodlný, aby neomezoval v pohybu a také, aby byl příjemný na dotek.

Kde nakupovat

Zaměstnavatelům i běžným spotřebitelům slouží v tomto směru společnost Xfer s.r.o., která má své hlavní sklady v Brně. Pracovní oblečení velkoobchod od společnosti Xfer vyhovuje veškerým požadavkům na kvalitu materiálu, moderní styl, barevnost i pohodlnost při jeho nošení. Společnost Xfer disponuje dostatečně velkými skladovými prostorami, takže může všem zájemcům nabídnout pestrý sortiment pracovního oblečení pro jakoukoliv profesi. Může uspokojit jak zájemce z oblasti černých řemesel, tak zdravotníky, číšníky, recepční v hotelech a v neposlední řadě i domácí kutily.

Nabídka pro velké i malé firmy

Mnozí zaměstnavatelé rádi oblékají své zaměstnance do jednotného pracovního oblečení. Sjednocené oblečení s reklamou firmy na zádech posiluje v zaměstnancích pocit sounáležitosti a hrdosti na svou firmu. Obvykle to vidíme u různých řemeslných profesí, ale stejně tak může své zaměstnance odlišit od zákazníků majitel hotelu či restaurace, kdy jim pořídí jednotné pracovní oblečení. V nabídce velkoobchodu Xfer je pracovní oblečení pro muže i pro ženy, a to v nejrůznějších velikostech včetně nadměrných rozměrů.

Ukázky pracovního oblečení

Bohatý sortiment zahrnuje nejrůznější pracovní oblečení pro všechny profese. Vybírat můžete jak montérky, pracovní pláště, či pokrývky hlavy, tak bezpečnostní vesty, zástěry, ale i pánské či dámské košile, trika, svetry nebo pracovní bundy. Například pracovní kalhoty jsou v moderním trendu v provedení jako bermudy, nebo dlouhé kalhoty odolného džínového materiálu.