Kutilové ocení, když mohou ke své práci použít jedno nářadí na spoustu činností. Dříve to nebylo možné, ale dnešní doba je v tomto ohledu mnohem rozmanitější. Blackdecker tak nabízí ve svém sortimentu zboží multifunkční nářadí, které zastane spoustu úloh v jediném kroku. Je to opravdu výhoda, jak finanční, tak i pracovní.

Úhlová bruska splní vaše očekávání ve všech směrech

Ať už potřebujete nařezat jakýkoliv materiál jako např.  keramiku, beton, cihly nebo omítky, úhlová bruska si s tím hravě poradí. Stejně dobře umí i povrchově brousit a čistit. Dají se použít také na odstranění rzi a různých nátěrů, rovněž vyleští nerez včetně mosazi. Toužíte po nářadí, které vám splní více pracovních účelů? S úhlovými bruskami Black-decker chybu neuděláte. Jsou precizně vyrobeny tak, aby jejich vlastnosti odpovídaly kvalitě a vy jste z nich vytěžili řadu pozitiv.

Strunová sekačka nebo aku nůžky?

Nemusíte se rozhodovat pro dvě různá nářadí, můžete vlastnit sekačku i aku nůžky v jednom. Jak je to možné? Je to díky moderní technologii, která umožnila vznik tohoto novodobého nářadí. Kombinovaný systém SEASONMASTER si vás získá dokonalými parametry strunové sekačky i aku nůžek. Jednoduše a bez větší námahy posekáte trávu i ostříháte živý plot. S novými pomocníky vás práce začne i bavit a půjde vám pěkně od ruky. Trávu důkladně zkrátíte a živý plot nebude nevzhledně přečuhovat. Důmyslné řešení ergonomických částí navíc neomezuje v pohybu. Těžkého nářadí už bylo vyrobeno dost, ale v praxi se s ním špatně pracovalo. Proč ho tedy nenahradit odlehčenými konstrukcemi, které budou šetřit váš pohybový systém? Nářadí Black-decker je jasným důkazem toho, že to lze. Ke každému vybranému druhu nářadí si nejprve přečtěte jeho specifikaci a podle toho zjistíte, co vám bude vyhovovat.