Bývaly časy, kdy se každý snažil splynout z davem a nevyčnívat. Všichni nosili téměř stejné oblečení a o nějaké originalitě nemohla řeč. Ta doba je naštěstí pryč a nyní žijeme v době, kdy se mnoho lidí, mladých i starších, snaží vyčnívat. Originalita je v módě a stále více lidí nosí oblečení, kterého nějakým způsobem vystihuje.

Vyberte si tričko nebo mikinu, které vás vystihuje

Stylové pánské mikiny a trička Bastard se vyznačují především humorem. Vtipné popisky a motivy trefují do různých všeobecných i aktuálních témat, proto máte jistotu, že v oblečení Bastard budete vždy cool a vyvoláte úsměv (někdy možná pohoršení) na tváři každého v okolí.

Témata potisků na oblečení jsou velmi různorodá. Na jejich návrzích se podílejí čeští a slovenští grafici, což je důvodem toho, že drtivá většina potisků je češtině. Oblečení s anglickými názvy a popisky má každý, buďte jedineční a vtipní a vyrazte na výlet, dovolenou či na pivo do hospody v originálním tričku Bastard.

Z čeho můžete vybírat?

Každý jsme jiný a každý se věnujeme něčemu jinému, tak proč si to nedat na tričko nebo mikinu. Vybírejte z kategorií o zvířátkách, alkoholu, sexu, geeků, auto-moto, lásce, sportu, filmů a seriálů, hokeji, vodě, hudbě, jídle, fitness a superhrdinech.

Kromě toho můžete s partnerem zazářit v párových tričkách či mikinách, která jsou vtipná a originální. A jelikož jsou v češtině, každý slovním hříčkám rozumí. Doslova zazářit můžete v tričkách, která ve tmě svítí. Buďte hvězdou každé letní párty na pláži a oslňte své okolí svítícím tričkem.

Bastard se soustředí nejen na výrobu triček a mikin, ale objednat můžete také originální pánské ponožky, gymsacky, spodní prádlo, osušky a také roušky a to vše pány, dámy i jejich ratolesti. Mrkněte na bastard.cz a přesvědčete se sami.