Lidé nosí šperky od pradávna, aby vylepšili svůj celkový vzhled nebo dali najevo svůj stav – ženatý, vdaná. I když trendy přicházejí a odcházejí, stále existují některé základní poznatky, které jsou nadčasové. Jednou z nejdůležitějších věcí je zapamatovat si, že musíte vědět, co je považováno za vhodný oděv pro každou situaci, a podle toho vybrat své šperky.

Šperky mají na sebe upozornit, jen musíte mít vždy jistotu, že je to pozitivní pozornost. Správný výběr šperků zlepší váš vzhled, ale pokud si nejste opatrní, můžete „zlevnit“ svůj vzhled nebo odvrátit pozornost od své úžasné osobnosti.

Mnoho lidí může tvrdit, že „méně je více“, ale není to vždy tak. Někdy chcete nosit doplňky, které jiskří a svítí; klíčem je vědět, kdy je to v pořádku.

Šperky pro každý den

Některé šperky je naprosto normální nosit každý den. Pro oddané lidi je jednou z těchto položek snubní prsten. Jednoduchý náhrdelník na památku nebo úchvatné briliantové přívěsky je další kus šperku, který lze nosit po většinu času.

Šperky pro slavnostní události

Formální událost je čas ukázat, jak elegantní můžete být, a je to chvíle, kdy můžete nosit své nejlepší šperky. Přestože je přijatelné zářit všude, je nejlepší vybrat si jeden šperk, který vás celkově zdůrazní. Například, pokud máte vlasy vyčesané v drdolu, ohromující křišťálové nebo diamantové náušnice zvýrazní vaše lícní kosti a rozzáří váš úsměv. Náhrdelník s přívěskem může také přitáhnout zrak ostatních k vaší tváři.

Pamatujte, že šperky by měly doplnit váš outfit. Přílišné nošení, dokonce i na formální událost, rozptyluje celkový vzhled. Pokud chcete koupit diamantové náhrdelníky a jiné šperky, měli byste vědět, jak je správně nosit.

  • Vytáhněte brilianty i diamanty a jiné drahé kameny na slavnostní událost
  • Nepřeplácejte svůj vzhled příliš velkým množstvím šperků
  • Nepoužívejte více než jeden velký šperk, budete vypadat starší
  • Vyberte si jeden hlavní a ostatní šperky používejte minimálně
  • Přestože je hezké mít soupravu, ujistěte se, že se hodí k šatům