Erektilní dysfunkce je neschopnost udržet erekci a každý rok postihuje tisíce mužů. Mnoho mužů se zbytečně stydí o svém problému otevřeně hovořit se svou partnerkou nebo lékařem. Často je původcem potíží s erekcí stres nebo špatný životní styl.

Co způsobuje erektilní dysfunkci?

Erektilní dysfunkce je nejčastější u starších mužů, nicméně u každého muže se mohou projevit její příznaky. Zde jsou některé z příčin a rizikových faktorů:

  • Obezita
  • Užívání alkoholu
  • Kardiovaskulární onemocnění
  • Rakovina prostaty
  • Mrtvice
  • Nízká nebo snížená úroveň aktivity
  • Kouření

Je snadné pochopit, proč erektilní dysfunkce může ovlivnit každého člověka. Nicméně, erektilní dysfunkcí obvykle trpí starší muži s nadváhou a nízkou úrovní aktivity.

Pokud trpíte erektilní dysfunkcí, správná strava (méně sodíku, alkoholu, cukru a tuku) a cvičení jsou klíčem ke zlepšení erektilní dysfunkce.

Když změna životního stylu nestačí

Existuje mnoho případů, kdy změna životního stylu a psychická pohoda nestačí. Někdy pomohou tabletky na erekci a není třeba hned navštěvovat lékaře. Na trhu existuje mnoho přípravků na přírodní bázi, které jsou spolehlivé a bezpečné. Než se odhodláte k nákupu, ujistěte se, že nakupujete u výrobce, který má veřejný seznam složení přípravku.

Na internetu se objevují přípravky, které jsou v Česku ilegální, také můžete narazit na jejich padělky. Když budete pátrat, co je to Kamagra, zjistíte, že je to právě jeden z přípravků, kterému se rozhodně vyhněte. V Česku je prodej Kamagry zakázaný, takže rozhodně narazíte pouze na imitace, které mohou způsobit zdravotní potíže.

Na webu merlix.cz objevíte nejen spolehlivé, a především bezpečné, přípravky pro posílení erekce, ale také mnoho zajímavých a poučných článků, které se převážně týkají sexuálního života.

Pokud nic nepomáhá, nestyďte se navštívit lékaře. Problémy s erekcí mohou být příznakem závažnějšího zdravotního problému.