Dronová světelná show je určená pro různé společenské i soukromé akce kulturního, sportovního, společenského nebo hudebního charakteru. Mohou si ji objednat města i obce, firmy nebo organizace, reklamní či umělecké agentury. Je ideální volbou pro takové akce, kde pořadatelé hledají inovativní technologie, které mají oslovit široké publikum nebo stávající i potenciální zákazníky. Dronovou show lze objednat pro malé i velké eventy na území Čech i Slovenska

Proč si objednat dronovou show?

Jedná se o nezapomenutelný zážitek, který vykouzlí až 200 osvětlených dronů, které na obloze vytvářejí různé, předem naprogramované, formace. Nabízí daleko větší rozsah efektů, než třeba ohňostroje. Dron show zajišťují osvětlené drony, které se pohybují ve výšce 120 metrů a jsou viditelné ve vzdálenosti větší, než 1 kilometr. Může jich být naráz na obloze až 200. Vytvářejí různé formace a umí vykreslit různé tvary, nápisy, číslice, obrazce nebo animace. Dokonce dokážou vyprávět i příběh. Show je vždy přesně sestavená a je plně sladěná s hudebním doprovodem. Vznikne tak jedinečná expozice, která prozáří noční oblohu mnoha barvami a neuvěřitelnými snímky. Show lze realizovat opakovaně a dokonce si lze objednat za jeden večer i několik různých realizací.

Jedná se o zelenou alternativu ohňostroje. Kromě toho snižuje riziko vzniku požáru, neznečišťuje životní prostředí, je tichá a ohleduplná k okolní krajině.

Na koho se obrátit?

Show zajišťuje společnost MAGIC DRONES s.r.o. a některé její realizace si můžete prohlédnout na webu magicdrones.cz. Jejich dronová show byla součástí zahajovacího ceremoniálu Mistrovství světa ve veslování 2022.

Show zajišťují piloti, kteří splňují všechny certifikace a zkoušky dle platných pravidel EASA. Společnost splňuje registraci jako provozovatel bezpilotních systémů na Úřadě pro civilní letectví České republiky.