Nakupování je běžnou součástí života každého z nás. Někdo si pod tímto slovem představí potraviny, ze kterých bude doma vařit své rodině oběd nebo večeři. Zásoby jídla a pití doma být musí. Jiný si představí nákupy například v drogerii, všechny ty šampony, tělová mléka, balzámy, čisticí prostředky a podobně, ty doma také nesmí chybět. No a pak ženy si kromě dvou výše zmíněných představí také oblečení, boty a šperky.

Nákup? Jedině ve slevě!

Je pravdou, že v dnešní době je velká konkurence a poptávka, takže se obchody všemožně snaží své zákazníky ulovit na slevy a výprodeje. V takových chvílích mnohdy pořídíte skutečně módní kousek o dost levněji, popřípadě si koupíte konzervu tuňáka či čerstvé maso podstatně levněji, než je jeho plná cena. Díky slevám lidé mohou šetřit a mnoho z nich tak aktuální slevy sleduje a podle nich nakupuje.

Dnes už nestačí sledovat jen letáky, které vám chodí pravidelně do schránky. Doba internetu zasáhla také svět slev. Stačí zadat e-mailovou adresu a z vašeho oblíbeného obchodu vám budou chodit informace o výprodejích, slevách a jiných akcích. Co však, když v jiném obchodě může být vše jinak? Vyzkoušet můžete cashback portál Tipli!

Portál plný slev

Tento slevový portál vás za vaše nákupy může odměnit a to nejen takzvaným cashbackem, ale také nejrůznějšími kupóny. Získáte díky němu peníze zátky. Zkráceně tedy, když utratíte určitou částku za váš nákup na internetu, pak můžete jisté procento (u každého nákupu je to jiné) získat zpátky.

Jednoduše tak nakupujete a zároveň šetříte. K tomu navíc můžete využít slevy a slevové kupóny, které jsou zrovna pro vás atraktivní a žádané. Díky tomu budou vaše nákupy hračka a zábava a co víc, utratíte za ně méně, než je obvyklé. A to se přeci vyplatí! Vyzkoušejte nejrůznější slevy i vy!