Také jste přesvědčeni o tom, že co se týče tašek (dámské batohy, dámské kabelky, dámská taška Versace, dámská kabelka crossbody, dámská taška přes rameno, …), jde především o ženskou záležitost? Ženy o tom přesvědčeny jsou!

Tašky pro sebevědomé ženy

A co tašky, které byly vyrobeny speciálně pro sebevědomé ženy (malá dámská kabelka přes rameno, dámská cestovní taška, luxusní dámské psaníčko)? Ano, i ony samozřejmě existují a dělají z žen elegantní dámy. Jen si musíte umět dobře vybrat. A v tom bývá často zakopaný pes.

A pak jsou zde takzvaní „obojživelníci“, po kterých mohou sáhnout jak úspěšné ženy, tak i mladé dívky.

Dámy upřednostňují vzhled

Ženy si často dámskou tašku, zejména dámskou kabelku nevybírají podle toho, jak bude účelná, jak ji budou využívat, ale především podle toho, jestli se jim líbí, jestli jim vyhovuje její design, jestli ji budou rády nosit. Teprve později často přicházejí na to, že by bývalo bylo na každodenní cestu do zaměstnání lepší pořídit si elegantní dámský batoh než dámskou kabelku do ruky.

Praktičnost často až na druhém místě

Takové už ale ženy zkrátka jsou. Spíše dbají na to, aby jim jejich dámská kožená kabelka, kožený dámský batoh nebo dámská kabelka přes rameno slušela a hodila se k jejich rukavicím, klobouku a botám. Na praktičnost dbají až v druhé řadě.

Dámská taška (přes rameno, aktovka…) – image každé ženy

Mladší dívky to mají poněkud jednodušší. Jednak sortiment dívčích tašek přece jen není tak široký, jako je tomu u tašek dámských. Přesto i dívčí tašky přes rameno, dámské batohy nebo luxusní dívčí kožené aktovky mohou mít mnoho podob. I když, co se týká dívčích tašek, jde zde především o praktičnost.