Vánoce jsou za dveřmi a nejvyšší čas začít vybírat dárky. Nenechte nic náhodě a vybírejte to nejlepší na trhu. Jedním z hitů letošních vánoc jsou fotopasti Bunaty. Neznáte? Moderní hračka pro muže, která vám ochrání dům nebo pořídí snímek divoké zvěře.

Hračka pro velké kluky

Fotopast je ve zkratce fotoaparát, který je opatřen čidlem zachycující pohyb. Jakmile se před čočku fotopasti vyskytne živá bytost, zařízení pořídí snímek nebo videozáznam. Kromě čidla mají fotopasti i GPRS modul, který odesílá pořízené snímky na email či mobilní telefon. Kvalitní fotopast Bunaty pořizuje snímky a videa ve full HD rozlišení. Záznam je tedy velmi kvalitní i na vzdálenost 10-12 metrů. A k jaké příležitosti využijete fotopast?

Na ochranu majetku i do přírody

Dárek v podobě fotopasti Bunaty využijete nejčastěji při dvou příležitostech. Při výpravě do přírody nebo na ochranu majetku. Fotopast je hojně využívána myslivci, ochránci přírody nebo dobrodruhy, kteří rádi pořizují fotografie divoké zvěře v jejím přirozeném prostředí. Stačí umístit fotopast na vyvýšené místo, kde se běžně pohybuje divoká zvěř, jít se projít a po pár hodinách se vrátit. Nebo si pořídit fotopast s GPRS modulem, který vás informuje zprávou, že byl pořízen snímek, který si ve zprávě nebo emailu můžete prohlédnout. Fotopast je velmi oblíbená i u rybářů, kteří kontrolují stav rybí populace pod vodní hladinou. Mají tak jistotu, že neloví někde, kde nic není. Fotopast je praktickým vánočním dárkem do domácnosti. Využijete ji zejména při ochraně majetku. Pořizovací náklady na kamerový systém jsou mnohonásobně vyšší. Pořízením fotopasti ušetříte peníze a docílíte stejného efektu. V praxi umístíte fotopast na vyvýšené místo, aktivujete ji a v případě nežádoucího pohybu na vašem pozemku, pořídí fotopast snímek, který odešle na váš mobilní telefon nebo k bezpečnostní službě. Jednoduchý, levný a velmi účinný bezpečnostní systém.