Blíží se narozeniny vaší nejlepší kamarádky, kterou znáte již řádku let? Nenapadá vás, co originálního byste ji mohli pořídit? Nezoufejte, s výběrem originálního dárku vám pomůže tento článek.

Dávka relaxace

Originálním dárkem, který potěší každou ženu, je jistě relaxace. Dopřejte vaší kamarádce dávku odpočinku, na který si sama jistě čas neudělá. Darovat můžete relaxační masáž, pedikúru, manikúru, poukaz na kosmetiku apod. Své nejlepší kamarádce tak nevěnujete žádnou zbytečnou věc, ale čas, který stráví odpočinkem a dopřeje si zaslouženou péči. Možností je nákup také wellness víkend, na který můžete s kamarádkou vyjet společně. Vždy však záleží na vašich finančních možnostech.

Zážitek

Kromě relaxace je opravdu zajímavým dárkem také zážitek. Věnujte své kamarádce jedinečné zážitky a nové vzpomínky. Zážitek můžete vybírat na základě toho, co má vaše kamarádka ráda. Jednat se může o adrenalinový zážitek, sportovní, kulturní či cestovatelský. Překvapit můžete kamarádku seskokem z padáku, letem balonem, sjezdem na koloběžkách, ale také lístky na koncert či do divadla. Zakoupit můžete kamarádce také letenky do její vysněné destinace, může se jednat třeba o Řím, Londýn či Paříž s tím, že ona sami si zde zajistí ubytování. Dopřejte své kamarádce zážitek, o kterém se jí prozatím jen snilo.

Vzpomínky a propojení

Ideálním dárkem pro nejlepší kamarádku je také to, pokud si pořídíte něco společného. Kupte své nejlepší kamarádce originální náušnice a sobě ty samé, aby vás tento doplněk hezky propojoval. Náušnice se symboly jsou skvělou volbou. Darovat můžete kamarádce také knihu vzpomínek, jakési album všeho, co jste společně zažili. Právě vzpomínky jsou totiž tím nejdůležitějším, co přetrvává a těšíme se z nich také ve stáří. Darujte proto své kamarádce nové vzpomínky či ji připomeňte ty staré.