Budete-li kupovat jakékoliv zboží, využijte internetový vyhledávač a cenový srovnávač Producter.cz. Dozvíte se zde spoustu užitečných informací včetně recenzí na zboží, které je předmětem vašeho zájmu.

Grily

Zahradní párty spojené s grilováním masa, ryb, zeleniny či jiným pokrmů se staly v Česku velice populární zábavou. Grilovat lze na nejrůznějších grilech, s jejichž porovnáním a výběrem vám pomůže právě Producter.cz. Zásadním hlediskem je místo umístění grilu a pro kolik osob budete chtít grilovat. Pak si můžete vybírat podle používaného paliva mezi grily na dřevěné uhlí, elektrickými a plynovými. Než se rozhodnete pro určitý gril, zamyslete se nejprve nad otázkou, zda budete gril používat venku nebo v interiéru chaty apd. Rozhoduje i váha, takže záleží, zda bude gril umístěn stále na jednom místě, nebo jej budete často přenášet. Někoho může odradit riziko při používání plynové bomby, a dá raději přednost žhavému dřevěnému uhlí, nebo čistotě při použítí grilu elektrického. U každého grilu je také rozdíl v rychlosti grilování.

Tyčové mixery

Tyčový mixér nahradí v kuchyni několik různých přístrojů naráz. Hodí se na přípravu kojenecké stravy, koktejlů nebo i sekání cibulky. Klíčový je pro výběr doplňkového příslušenství. Proto si nejprve rozmyslete, co všechno budete mixovat, zda budete mixér dávat do myčky nebo zda vám záleží na designu. Kuchyňské tyčové mixéry se dělí na několik typů, ale základní dělení je na tyčový mixér, kuchyňský robot, ruční šlehač, stolní mixér a smoothie maker, což je poslední novinka na trhu.

Drony

Dron je stále oblíbenější hračkou pro děti i dospělé. Při jejich používání je třeba respektovat i danou legislativu. Hlavním kritériem při výběru je cena, takže je důležité, zda chceme koupit dron při zábavu dětí nebo třeba jako dárek partnerovi. Drony mají také různou výbavu, ať už je to kamera, GPS, barometr nebo možnost přenosu videa. Podle počtu vrtulí se drony dělí na trikoptéry, kvadroptéry, hexaportéry a oktoportéry. Dalším hlediskem je prostředí, takže jsou na výběr indoorové a outdoorové verze.