Existují špatné aplikace, dobré aplikace a skvělé aplikace. V tomto článku si budeme povídat o těch skvělých aplikacích, kterých je jako šafránu. Níže uvedené appky stojí rozhodně za vyzkoušení a věříme, že si vyberete svého favorita.

Evidujte své výdaje s aplikací IQBoxy

Peníze se rozkutálí během pár vteřin. Není tedy od věci evidovat své příjmy a výdaje. Budete mít vždy aktuální přehled nad svým domácím rozpočtem. S tímto poněkud palčivým problémem vám pomůže aplikace IQBoxy. Nejedná se však o klasicko peněženku, kterých je na Google Play mraky. IQBoxy slouží k digitalizaci účtenek. Používá strojového učení s optickým rozpoznáváním znaků (OCR). Účtenku jednoduše oskenujete a během několika vteřin je zdigitalizována. Vám tak odpadnou zbytečné starosti se zápisem. Zachováte si nejen přehled o svých financích, ale i případně účtenky pro případnou reklamaci. Aplikace se nachází v Google Play a na vašem zařízení zabere instalační balíček 46 MB.

Odkaz ke stažení

Zapomínáte kdo má kdy narozeniny? Pořiďte si aplikaci StayInTouch

Často zapomínáte na narozeniny a výročí svých blízkých? Nebo jen v poslední době zanedbáváte své kamarády? Aplikace StayInTouch vám pomůže mít přehled. Nastavíte si ke svým kontaktům datum narozenin nebo poslední čas setkání. Následně si určíte interval, jak často se chcete vidět. Aplikace vás potom upozorní, že se blíží doba, kdy je potřeba se ozvat. S touto aplikací už neztratíte kontakt se svými přáteli ani rodinou.

Odkaz ke stažení

Produktivita je vaše noční můra? Vyzkoušejte WeDo – kvalitní nástroj pro správu úkolů

Dělá vám problém být produktivní? Špatně si vzpomínáte na úkoly, které máte udělat? Mohla by se vám hodit aplikace WeDo, která vytváří jednoduchý seznam úkolů. Kromě správy můžete vytvářet i skupiny a sdílet nákupní seznamy, společné úkoly nebo spolupracovat na plánování výletů. WeDo zkrátka obsahuje vše potřebné, abyste nikdy nezapomněli na své povinnosti.

Odkaz ke stažení

Tip: Prohlédněte si náš magazín o cestování.