Zaujala Vás po ochutnání španělských vín jejich chuť a vůně? Společnost BMC Brno Vám umožní na ochutnání španělských vín nejen dále vzpomínat, ale také si jimi vybavit Váš bar.

Společnost BMC Brno vybírá pro své klienty pouze ty nejkvalitnější vína. Tato vína se mohou pochlubit mnohaletou zkušeností. Vína pochází z nejvýznamnějších španělských vinařských oblastí a sklepů a rozhodně si zaslouží Vaši pozornost. Pro Španělsko jsou charakteristická především červená vína. Zamilujete si je zejména pro jejich nezaměnitelnou chuť, barvu i vůni.

K nejoblíbenějším vínům patří zejména vína pocházejících z oblastí Rioja či Ribera del Duero. K nejpěstovanějším španělským odrůdám červených vín patří Tempranillo, Garnacha, Syrah a Merlot. Vína zmíněných odrůd si můžete vybrat z portfolia společnosti BMC Brno a objednat si je ještě dnes z naší internetové prodejny www.bmcbrno.cz.Společnost BMC Brno není však pouze předním dodavatelem španělských vín. Můžete totiž u společnosti BMC Brno pořídit také španělské delikatesy. Nabídka delikates je rozmanitá a dává pocit ráje chuťovým pohárkům. Mezi španělskými delikatesami najdete potraviny prvotřídní kvality i lahodné chuti. Ochutnat tak můžete například bílé fazole s rajčatovou šťávou, bonbony plněné třešněmi a likérem i chobotničky na galicijský způsob. Pikantní chutí Vás zaujme chorizo extra tello. Jedná se o masný výrobek v podobě španělského paprikového salámu, který tvoří základ pro přípravu chuťovek tapas. Ve zdravé stravě najde své místo také cizrna v mírně slaném nálevu.