Hliníková, neboli litá kola dodají vašemu automobilu elegantní a originální vzhled. Ovšem naprosto atraktivním dojmem bude váš vůz působit díky nádherným alu ráfkům a super kvalitním elektronům. Prohlížení obrázků na internetových stránkách je sice zajímavé, ovšem vidět krásná a nablýskaná litá kola na vlastní oči v prodejně je něco úplně jiného. Tento zážitek, který vás přiměje ke pořízení litých kol, si můžete dopřát v prodejně alu kol a pneumatik v České Lípa v Partyzánské ulici.

Prodej litých kol

Litá kola, která se budou hodit na váš automobil si dokonce můžete ihned odvézt, jelikož všechny vystavené alu ráfky a elektrony má prodejna na skladě. Nejen to, po domluvě vám pracovníci pneuservisu kola s pneumatikami na místě zkompletují na profesionálním zařízení značky Hoffman a namontují na váš vůz.

Proč si pořídit litá kola?

Alu ráfky mají celou řadu předností. Vedle mimořádné atraktivity a elegance, která teprve „udělá vaše auto“, jsou to i mnohé praktické výhody. Například přispívají ke zlepšení jízdních vlastností. Díky nižší hmotnosti oproti klasickým plechovým diskům se sníží i celková váha vozidla, které se snadněji ovládá. Nižší hmotnost vede ke snížení spotřeby paliv. Mezi paprsky elektronů lépe proudí vzduch, který ochlazuje brzdy i pneumatiky. U litých kol nehrozí koroze, lépe se udržují a můžete na ně použít bezdušové pneumatiky, které jsou naprosto vzduchotěsné.

Jak vybrat správná litá kola?

Už samotná návštěva prodejny v České Lípě je potěšením jak pro zákazníky, tak pro personál, pro který je tato práce koníčkem. Ihned poznáte, že pracovníky prodejny baví krásná auta, nádherná a atraktivní kola a hlavně spokojení zákazníci. Pokud budete chtít své auto vylepšit atraktivními alu koly, musíte vybírat podle značky vozidla, modelu vozidla a podle velikosti neboli rozteče kola. Možná, že vás překvapí i nízké ceny. Prodejna si totiž může dovolit nízké marže na zboží díky velkým nákupům od svých dodavatelů nebo přímo od výrobců alu kol a pneumatik.