Pro všechny milovníky filmů, televize a videa, je dnešní díl aplikací pro Android. Přinášíme vám sbírku vychytaných aplikací, které vám pomohou s jednou z výše vyjmenovaných kategorií.

Ať už dáváte přednost filmu nebo chcete mít televizi v mobilu či jste tvůrce videí, naše aplikace si zamilujete a sami se budete divit, jak jste bez nich mohli být.

KMPlayer

Praktický přehrávač filmu s pěknou grafikou a řadou funkcí. Aplikace dokáže přehrát snad všechny známé formáty souborů. Její ovládání probíhá pomocí gest, kdy můžete pohybem prstu do levé/pravé strany film přetáčet nebo tahem dolů/nahoru ovládat hlasitost. Další funkce spočívají v optimalizaci poměru stran videa, podpora titulků nebo uzamknutí spuštěného videa. Po vyzkoušení této aplikace, jinou chtít nebudete.

Aplikaci stahujte zde.

MatchCut

Jedna z dalších povedených aplikací pro editaci videa. MatchCut vás potěší svojí jednoduchostí a rychlými výstupy. Při tvorbě videa postupujete jednoduše – vyberete soubory, přidáte hudbu a následně referujete. Aplikace se již postará o dokonalý kulturní zážitek se vším všudy. Sami se přesvědčíte, jak si aplikace poradí s každým videem a hned po renderování si můžete dílo pustit.

Aplikaci stahujte zde.

Česká televize

Aplikací na sledování televizních kanálů existuje celá řada. Většina z nich však není dostatečně kvalitní a nefungují, tak jak mají. Aplikace Česká televize však celkem překvapuje. Nabízí 21 českých kanálů (Prima Cool, Nova, Óčko a další). Jejich sledování je zdarma a pouze se při spuštění zobrazí reklama, kterou je však možné zavřít. Při sledování je však zapotřebí být v dosahu stabilního internetového připojení, jinak bude docházet k výpadkům a k přerušení spojení.

Aplikaci stahujte zde.