Kalhoty, ať už klasické nebo oblíbené džínsy, tvoří základ našeho šatníku. Pokud právě hledáte nový módní kousek do své sbírky, máme pro vás pár tipů. Záleží totiž nejen na střihu, ale také na kvalitě materiálu, správné velikosti a barvě.

Ani malé, ani velké

Asi většina z nás se do podobné situace dostala. Kalhoty, které se vám líbily, vám vůbec neseděly. To je naprosto běžné. I když se do nich obléknete v pohodě, nemáte vyhráno. V tomto ohledu je třeba dobře znát své míry a vybírat kalhoty, které ačkoliv jsou upnuté, mají pružný materiál. A samozřejmě dobře dbejte na velikost.

Doporučit můžeme například Freddy kalhoty, které jsou velmi pohodlné a vhodné prakticky pro každou postavu. Jejich tajemství tkví v push-up efektu. Ovšem nenechte se mýlit, nejde o zvětšení, jako tomu bývá například u podprsenky. Jde spíše o speciální výrobní postup WR.UP., což znamená, že při výrobě se všijí do vnitřní části jemné silikonové prvky. Materiál pak tvoří převážně bavlna a elastan, což je ideální kombinace. Kalhoty jsou tedy pružné, nadzvedávají zadeček a hezky jej vytvarují. Komfort, kvalita, elegance a hlavně styl, to jsou Freddy kalhoty.

Džíny – základ našeho šatníku

Bez džínsů si už nedokážeme svůj šatník ani představit. Jde o pohodlné a stylové kalhoty, které lze nosit prakticky kamkoliv. A my pro vás máme super tip. Což takhle džíny, ve kterých budete nesmírně sexy? Dobře vám sednou, budete se v nich cítit skvěle. Freddy jeans jsou na první pohled klasické stylové džíny. Ovšem jakmile si je obléknete, poznáte ten rozdíl. Kvalitní materiál, pružnost, komfort, a hlavně tyto kalhoty vám opticky nadzvednou a zakulatí pozadí. Takže budete mít zadeček k nakousnutí. Freddy jeans jsou ušité z bavlny a elastanu. Do materiálu se ještě všívají silikonové prvky, které na první pohled nejsou patrné. A právě ty vám zajistí sexy vzhled.