Milujete módu? Pokud ano, najde se ve vašem šatníku množství moderních roztrhaných džínů, také svetry Pinko s perlami či jinými aplikacemi, samozřejmě vlastníte i sukně do střihu písmene A, které jsou také velice oblíbené. Pokud se o módu zajímáte víc, snažíte se nosit outfity moderních barev. Zatímco pro letošní rok byly populární bravy v khaki nebo bordó odstínu, letošní rok se nese ve znamení hnědé barvy, která dodá jednotlivým outfitům šmrnc a eleganci. Už hnědou barvu nosíte?

Pokud chcete doplnit svůj šatník o zajímavé, moderní kousky, měli byste sáhnout po kouscích, které budou hnědě zbarvené. Nezáleží na tom, že ji budete mít na svetru, kalhotách nebo bundě, důležité je, že budete hnědou barvu v šatníku mít.

Hnědá barva pro silné osobnosti

Nejednou se stalo, že jste potřebovali vytvořit outfit, ve kterém byste vypadali jako silné osobnosti. Potřebovali jste zkrátka mít v daný den slovo a outfit musel podtrhnout vaši dávku sebevědomí. Podtrhnout vaši silnou osobnost však neumí žádná jiná barva než právě hnědá barva, dá se na ni opravdu spolehnout.

Hnědou barvu by tak měly nosit ženy, které se nachází na vysokých postech nebo které nechtějí vypadat jako snadná kořist na plánované schůzce.

Do hnědé barvy se oblékněte od hlavy až k patě

Zemitých tónů se opravdu nemusíte obávat, to ostatně potvrzují i módní návrháři či kritici. Není to totiž barva pochmurná nebo tvrdá, jakou je třeba černá barva. Hnědý odstín je naopak zvláštně elegantní, nijak extravagantní a dobře se kombinující. Nebojte se především kombinací hnědé barvy a mentolové či pastelově fialové. Stejně tak se hnědá barva hezky notuje s výraznou oranžovou či s nápaditě, výrazně žlutou barvou.

Pokud chcete vytvořit opravdu šmrncovní kousek, nebojte se hnědé barvy na koženkových kouscích, které zkombinujte s metalickými odlesky.