Hledáte vhodné pomocníky, kteří by vám pomohli při úklidu? Snad každá hospodyňka má své osvědčené fígle a pomůcky, které během úklidu používá. Ať jde o oblíbený prostředek, který vás zbaví nečistot, nebo systém úklidu či jiné zlepšováky. Když je plocha, kterou máte uklidit nebo jakkoliv očistit větší, je jasné, že práce bude delší a náročnější. I díky tomu se na trhu objevují stále lepší a propracovanější stroje, které jsou specialisté na úklid. S nimi se doba úklidu zkrátí, celkově bude vše efektivnější a čistější. Jaká značka těchto strojů bude nejlepší a poskytne potřebnou pomoc?

Vyberte kvalitní značku

Jaká značka by to měla být? Multikára nebo také multicara je německá značka, která disponuje nabídkou kompaktních nosičů nástaveb a transportérů s dlouholetou tradicí. Na svém kontě mají také úklidové pomocníky, takže si zde vybere spousta lidí. Jejich užitková vozidla se vyznačují kvalitou a výkonností. Má víc jak šedesát let zkušeností v tomto oboru, takže jde o jednu z předních značek na trhu a to napříč zeměmi. Spolupracují s českými i zahraničními výrobci a nabízí stroje pro celoroční využití. Pomohou v mnoha oborech, například zahradnictví, komunální oblasti, stavebnictví, při likvidaci odpadu a podobně.

Pomocníci při úklidu

Máte před sebou úklid velkých skladů, obchodů nebo místností, které je potřeba pořádně uklidit, ale nemáte na to dost času? Bude to celé pracné a zdlouhavé? Pak můžete využít scrubmastery. Například Scrubmaster B12 je velmi dobrým pomocníkem. Je praktický, kompaktní a snadno jej přepravíte z místa na místo. Jde o podlahový mycí stroj, který pomůže čistit plochy. Šetří čas, dostane se i do těch nejmenších prostor, skvěle vyčistí rohy. Nízká hmotnost a rukojeť, skrz kterou je možno stroj ovládat zajistí snadné používání.