Reklama v tištěných médiích je forma reklamy, která využívá fyzicky tištěná média, jako jsou časopisy a noviny či regionální tituly k oslovení obchodních partnerů a potenciálních zákazníků.

Možná si myslíte, že tištěná reklama není dostatečně inovativní, ale ve skutečnosti to tak není. Mnoho firem hledá způsoby, jak skloubit digitální a fyzický svět prostřednictvím reklam v časopisech a novinách.

Tištěná reklama je forma reklamy, která využívá fyzicky tištěná média k oslovení potenciálních zákazníků. Tištěné reklamy byly kdysi standardním formátem pro kreativní reklamu a v současnosti jejich obliba opět stoupá, což potvrzuje i tiskárna Tábor.

Jak vytvořit reklamu do novin?

Navrhněte své letáky a novinové reklamy tak, aby obsahovaly odkazy na vaše účty sociálních sítích. Zahrňte vlastní adresy URL sociálních médií, pokud je máte, a vyzvěte uživatele, aby vyhledali vaši stránku sociálních médií. Tisk Tábor vám vyjde ve všem vstříc.

Začleňte zpětnou vazbu od sociálních médií do vaší tištěné reklamy. Vezměte si pozitivní uvozovky a umístěte je do svých novinových reklam jako doporučení. Pomocí grafických reklam můžete vyhlašovat speciální propagační akce, které zahrnují akce online, například připojení k seznamu e-mailů nebo „to se mi líbí“ na Facebooku.

Co zahrnout do každé reklamy

  • Vaše logo nebo název firmy. Pokud logo nebo název vaší firmy neobsahuje to, co děláte, nezapomeňte to v reklamě objasnit.
  • Nezapomeňte na kontaktní informace. Řekněte přesně, proč by lidé měli kontaktovat vaši firmu a co pro ně můžete udělat.
  • Informace o vaší firmě. Vysvětlete, co vaše firma dělá a jak hodláte pomoci svým potenciálním zákazníkům.
  • Podpora vizuálních prvků, jako je fotografie nebo grafika. Může to být vaše logo, obrázek vaší firmy nebo obrázek související s vaší firmou.

Digitální tisk Tábor splní všechna vaše kritéria na profesionální úrovni. Přesvědčte se sami na abctiskarna.cz.