Když už máte svoji vířivku, chcete si užívat křišťálově čistou vodu. Nechcete trávit svůj čas péčí o vodu, ale také nechcete, aby byla voda plná chemických přípravků. Při občasném i při celoročním provozu vířivek dochází k rozvoji nežádoucích organismů.

Teplá voda, teplý vzduch a UV záření znamenají pro mikroorganismy ideální podmínky k jejich rozvoji. Ve vířivkách je proto nutné používat určité množství desinfekčních prostředků, aby byla voda čistá. Čistící systémy v luxusních vířivkách se dají rozšířit o automatické dávkování prostředků. Vy tak netrávíte čas údržbou vody, ale můžete si užívat teplou lázeň s průzračnou vodou.

V současné době je na trhu spousta desinfekčních prostředků. Zajistí Vám perfektně čistou vodu, protože zlikvidují řasy a další mikroorganismy. Výrobci vířivých van vychází vstříc svým zákazníkům a snaží se jim nabídnout stále chytřejší systémy péče o vodu. Převratnou novinkou jsou systémy kombinující desinfekční prostředky se solí, která přirozeně desinfikuje vodu a zároveň je šetrná k pokožce. Patentované systémy generují potřebné množství prostředků. Další možností jsou systémy s generátorem ozónu. Použitím desinfekčních systémů s ozónem snížíte spotřebu desinfekčních prostředků až o 90 %.

100% péče o vodu vířivky

Systémy péče o vodu jsou doplněny filtračními systémy. Filtry odstraní mechanické nečistoty a vyčistit je potom můžete i v myčce. Péče o vodu nebyla nikdy jednodušší. Užívejte si teplou lázeň s křišťálově čistou vodou. S desinfekčními prostředky a možnými systémy péče o vodu a filtračními systémy Vám rádi poradí zkušení specialisté ze společnosti SPA Studio.