Každý, kdo má tiskárnu, ať už doma nebo v zaměstnání, občas potřebuje nový toner. Otázkou je, za pořídit originální tonery či cartridge nebo jejich alternativy.

Kvalita za rozumnou cenu

Pokud přemýšlíte nad tím, kde najít levné tonery, obraťte se na firmu TonerDepot, jež se zabývá nejen dovozem, ale i distribucí spotřebního materiálu do tiskáren laserových i inkoustových. Prioritou společnosti je nabídka renovovaných a kompatibilních tonerů a inkoustových cartridgí takové kvality, která se bude přibližovat tonerům originálním. Kvalitu dokládají také certifikáty, kterými firma disponuje. V nabídce se objevují jak samostatné inkousty, tak i plnící sady či komponenty potřebné pro plnění tonerů pro tiskárny značek Canon, Brother, Dell, IBM, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Panasonic, Philips, Ricohn, Sharp či Toshiba. Pokud sháníte tonery Samsung výhodně, můžete se na pracovníky společnosti obrátit také.

Vzhledem k tomu, že společnost má vlastní sklad, nabízené zboží je vždy na skladě a je ihned připraveno k odeslání. V případě, že konkrétní náplň není na skladě, je do tří dnů dodána výrobcem a ihned odesílána.

Alternativní tonery a náplně – ano či ne?

Alternativní náplně a tonery pocházejí od jiného výrobce, než tiskárny, do kterých jsou určeny. Fungují jako alternativa za náplň originální. Může se jednat o kazetu novou, jež je kompatibilní, nebo renovovanou. Kompatibilní se vyrábějí sériovou výrobou. Všechny komponenty i obaly jsou nové. Renovované kazety se vyrábějí z originálních kazet již použitých. Při renovaci se použije platové tělo originálního toneru a ostatní komponenty jsou nahrazeny částmi novými. Mezi výhody renovace, krom jiného, je testování všech vyráběných kazet. Díky tomu dochází ke snižování rizika prodeje tonerů nekvalitních.