Nejen našinci, ale také lidé z různých jiných zemí, mají velmi rádi španělskou kuchyni. Není proto divu, že si ji rádi dopřávají nejen ve Španělsku, ale následně i u nás v restauracích a jiných podnicích. Aby bylo možné uvařit to pravé španělské jídlo, nesmí vám chybět ty správné ingredience „made in Spain“, čili vyrobené ve Španělsku. Stejně tak jsou nezastupitelná v tamní kuchyni jejich vína. To nejlepší ze španělských produktů můžete koupit u nás díky společnosti BMC Brno.

To nejlepší ze Španělska na jednom místě

BMC Brno se dovozu potravin ze Španělska zabývá desítkami let. Dnes už dováží potraviny i z jiných zemí, ale ve Španělsku začínala. Díky tomu přesně víc, co naši zákazníci chtějí, očekávají, ale také to, u koho ve Španělsku nakupovat, odebírat výrobky, aby byla jejich kvalita nevyšší a vždy se jednalo o zaručeně skvělé výrobky.

Podívat se můžete na její webové stránky https://www.bmcbrno.cz/, kde najdete katalog produktů v PDF, také přehled některých odběratelů, nabídku sortimentu, informace o produktové značce BASSTA, kterou BMC Brno vytvořila a mnohé další užitečné informace.

Společnost MBC Brno je stěžejním dovozcem potravin a vín nejen u nás, ale i na Slovensku. Ať už u ní nakoupíte španělská vína nebo jiný alkohol, delikatesy, konzervované ovoce, koření, mandel, sýry a maso, olivové oleje, ovocné pomazánky, paštiky, nealkoholické nápoje, citrónovou šťávu nebo cokoli jiné, budete s chutí a celkovou kvalitou určitě spokojeni.

Společnost BMC Brno najdete v centru města Brna, kde je dobrá dostupnost jak vozem, tak MHD. Jedná se o zastávku Jugoslávská a adresa firmy je Jugoslávská 11. Nakoupíte zde od pondělí do pátku.

Více informací najdete na bmcbrno.cz. Neváhejte a pořiďte si pro restauraci, bar, wellness centrum nebo třeba kosmetický salon to, co potřebujete. S kvalitou budete zaručeně spokojeni.