Když byste si měli vybavit značky elektromobilů, zajisté byste jako první pomysleli na Teslu. Tato značka je skutečným průkopníkem a její vozy jsou považovány za skutečný skvost. Jsou moderní, tiché, výkonné a jízda s nimi je skutečný zážitek, Když Tesla projede po ulici, je těžké se za tímto vozem neotočit. Mnoho lidí by si ho chtělo koupit nebo si alespoň vyzkoušet, jak se s těmito vozy jezdí. Nemusíte na ně jen toužebně koukat, můžete si je i výhodně pronajmout.

Jak si pronajmout vozy Tesla?

Slouží k tomu specializovaná tesla půjčovna, kterou naleznete v Praze a na webu Pujcovna-tesla.cz. Nabízí se vám zde k pronájmu 3 z nejpopulárnějších modelů této značky a to konkrétně Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Každý z těchto vozů vás zajisté zaujme svou podobou i parametry.

Pokud jste elektromobil ještě neřídili, budete příjemně překvapení, protože reaguje ihned, je tichý a jízda v něm je velmi elegantní. Rychle si na něj zvyknete a těžko se s ním budete loučit. Půjčení elektromobilů Tesla není drahé a začíná už na 2200 korunách na den. Díky tomu si můžete vůz půjčit naprosto kdykoliv. Pokud nepotřebujete auto každý den, ale jen občas, tak je jeho půjčení mnohem výhodnější, protože vám odpadne mnoho starostí. Vůz si můžete půjčit na jak dlouhou dobu budete potřebovat. Jedinou podmínkou je věk minimálně 21 let a vlastnictví řidičského oprávnění po dobu alespoň jednoho roku. Všechny vozy mají zaplacenou silniční daň, povinné ručení, dálniční známku i nonstop asistenci, jsou ve skvělém technickém stavu a jen čekají, až si je pronajmete. Udělejte si radost pronájmem a získáte skvělý zážitek. S takovým vozem můžete vyrazit třeba i na rande, na obchodní schůzku, ale třeba i na výlet na prodloužený víkend, to už je jen na vás. Inspirujte se nabídkou webu.