Mít dnes doma připojení k internetu, není už zdaleka nějakým luxusem. A profesionálové v kancelářích se bez tohoto fenoménu již vůbec neobejdou. Internet umožňuje sledovat nejaktuálnější zprávy z tuzemska i z celého světa, různé komentáři k současnému dění. Prostřednictvím internetu lze výhodně nakupovat v e-shopech, vyhledávat nejrůznější informace nebo si zahrát počítačové hry.

Nejvýhodnější připojení

Na trhu je dnes široká nabídka mnoha operátorů, kteří nabízejí rychlé a výhodné připojení k internetu. Služba Připojto.cz ovšem nabízí nejlevnější internet v ČR, a to již od částky 349 Kč měsíčně s rychlostí až 80 Mb. Samotné připojení k internetu je zdarma, ovšem internet Brno se neomezuje pouze na pouhé jednorázové připojení k internetu. Umožňuje svým klientům, ať už jsou to firmy nebo běžní uživatelé, využívat různé benefity. Pro klienty je také velice důležité, že se mohou kdykoliv obrátit o radu či pomoc na zákaznickou linku, která funguje 24 hodin denně včetně sobot, nedělí i svátků. Případné poruchy jsou tak neprodleně odstraněny, neboť prioritou pro internet Brno je vždy klient a jeho přání.

Varianty připojení

Vybrat si můžete mezi dvěma způsoby připojení. Buď vzduchem, nebo po kabelu. Druhá možnost je velice výhodná pro běžné uživatele v domácnostech, případně v hotelech, restauracích, veřejných knihovnách, internetových kavárnách apd. Internet na doma připojený pomocí kabelového systému je totiž mnohem spolehlivější a stabilnější než wi-fi a také levnější oproti mobilnímu internetu. Internet po kabelu není ovlivňován žádnými klimatickými podmínkami ani jinými ruchy.

Další výhody internetu na doma

Internet v domácnosti od Připojto.cz může nahradit i televizi. Jednak se nemusíte dohadovat s ostatními členy domácnosti, jaký televizní program bude kdo sledovat, a jednak lze tímto způsobem sledovat i digitální vysílání na chytrém telefonu či notebooku, aniž byste si museli pořizovat nový televizní přijímač nebo set-top box. Po vyplnění jednoduchého formuláře bude moci sledovat až 100 televizních stanic, a to již od pouhých 299 Kč měsíčně.