Náramek na nohu, někdy také nazývaný kotníkový, je doplňkem zejména letního outfitu. Chodidla a nohy jsou převážně odhalené a ozdobený kotník se může snadno stát středem pozornosti.

Abyste se vyhnuli nošení náramku, který by vypadal nevkusně nebo nepatřičně, dodržujte několik pravidel etikety náramku na kotník, abyste zajistili, že budete nosit náramek stylově.

Pravidla etikety řetízku na nohu

Když nosíte náramek na kotníku, hodí se téměř ke každému stylu. Nošení náramku na noze závisí na vašem osobním stylu a vkusu a na tom, v čem se cítíte pohodlně. Někteří dávají přednost nošení kotníku po celý rok, zatímco jiní se rozhodnou nosit ho pouze v letních měsících na pláži nebo u bazénu. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete, existuje několik základních pravidel etikety kotníkových náramků, které je třeba mít na paměti, když nosíte náramek.

Vyberte správnou kombinaci

Když se podíváte na e-shop pandjjewellery.cz zjistíte, že typů náramků na nohu existuje opravdu hodně. Ne všechny jsou však vhodné na formální pracoviště. Existují však místa, kde s náramkem na noze bude každá žena sexy, například:

  • Na pláži
  • Na dovolené
  • Relaxačně u bazénu
  • Neformální letní párty
  • Na festivalu

Náramek na noze doplňte vždy stylovou obuví a svěží letní pedikůrou. Na ruce se bude skvěle k celému outfitu vyjímat náramek strom života, které jsou pro nadcházející letní sezónu velmi populární.

Kterou nohu vybrat?

Stejně jako u náramku na ruku, ani u náramku na nohu neexistují žádná doporučení, kde jej nosit.

Některé ženy nosí dva na jedné noze, jiné na každém kotníku jeden náramek na nohu.

Vybírejte z bohaté nabídky náramků na nohu na pandjjewellery.cz. Doplňte outfit o náramky na ruku nebo stříbrný náhrdelník strom života, který na webu také objevíte v několika variantách.