Pandemie se zdá být nekonečná a kromě mnoha zákazů nám dala i mnoho volného času. Bylo by velmi rozumné ho využít k tomu, abychom se naučili něco nového. Volný čas je zcela ideální k individuální výuce jazyků. Učení jazyků vyžaduje čas a pokud ho máte, nic vám nebrání, abyste si zajistili individuální výuku s pomocí jazykové školy Britannika.

Zajistěte si individuální výuku

Tato jazyková škola nabízí skupinové jazykové kurzy, ale i individuální výuku, která je v dnešní době velmi vítanou možností. Nabízí vám možnost výuky celé škály jazyků, které zahrnují angličtinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu, italštinu a španělštinu. Individuální výuka má mnoho výhod. Jelikož se lektor věnuje pouze vám, je výuka mnohem intenzivnější, snadněji se odhalí vaše nedostatky a může se na nich pracovat. Individuální výuka na škole je možná prezenčně na adrese Bělehradská 79, Praha 2, nebo se vám nabízí jazykové kurzy online. Vy sami si stanovíte, kolik hodin měsíčně se chcete učit, každý je v tomto ohledu jiný.

Škola se nespecializuje jen na běžnou výuku jazyků, nabízí například i specializované druhy angličtiny, kam patří obchodní angličtina, medicínská angličtina, angličtina pro technologii a cestovní ruch a další. Nabízí se i obchodní němčina a ruština. Věnovat se vám budou vždy zkušení lektoři, se kterými vás výuka bude bavit. Kurzy jsou určené pro uchazeče všech jazykových úrovní, tedy od úplných začátečníků až po lidi, kteří už jazyk umí a chtějí ho jen zdokonalit. Jelikož si můžete zvolit dobu výuky, intenzitu výuky i dny výuky, tak je individuální kurz velmi přizpůsobivý a vyhovovat bude zajisté i lidem, kteří příliš času nemají. Kurzy praha online jsou tu pro každého. Člověk by se měl vzdělávat celý život, Nezáleží na tom, kolik je vám let, vždy je užitečné naučit se další jazyk. Může vám pomoci v byznysu, při hledání zaměstnání nebo to pro vás může být další výhoda, jak se lépe domluvit v zahraničí.