Už jste si dělali průzkum, které hry pro Android byly v minulém roce nejoblíbenější? My ano. Podívejme se tedy společně na první pětku. Pokud jste s nimi ještě neměli tu čest, určitě je vyzkoušejte, zábava garantována!

Bardův příběh je unikát – takhle rozsáhlou 3D hru pro mobil jste ještě nehráli

The Bard’s Tale patří nejen mezi nejlepší mobilní hry minulého roku, ale je to také jedna z největších her, která byla kdy pro Android vyvinuta. Je to 3D RPG, ve kterém se stanete zlodějem Bardem. Ten by rád trávil svůj život po hospodách, ale osud si ho vyvolí pro velkolepou výpravu, ať chce, nebo ne.

Hra nenabízí jen typické RPG propriety jako jsou souboje a kouzla. Čím ční nad své bratry a sestry je sarkastický humor a časté parodování herních schémat.

The Bard's Tale

Neohrožené řádové sestry bojují s nemrtvými! A k jejich kydlení rozhodně nepoužívají modlitby

Nun Attack je bezva hra na odreagování. Parta čtyř jeptišek se rozhodne bojovat se silami zla účinnějším a drsnějším způsobem, než je modlení se. Seženou si nějaké zbraně a vydají se masakrovat libovolné nemrtvé. Každá z nich má navíc nějakou unikátní schopnost. Ve hře je až 80 druhů zbraní a dají se i vylepšovat. Užijte si masakr!

nun attack

Babča Smithová si musí uhlídat svoje jablka před zloději, pomozte jí!

Granny Smith je už postarší, ale pořád dost vitální babča. Na zahradě pěstuje jabloně a svá jablíčka miluje. Ale pořád se o ně pokoušejí zloději. Pomozte je babče dopadnout!

Tahle hra patří k jednoduchým zabijákům času a ovládá se pouze dvěma tlačítky. Přes svou zdánlivou prostotu je však velice zábavná.

Granny Smith

Staňte se zajíčkem v ZOO a můžete si zahrát spojování čtverečků třeba proti lvovi

Logická akční hra Zookeeper Battle spočívá ve zdánlivě tradičním spojování tří čtverců tak, aby zmizely, a vy jste získali body. Odehrává se v ZOO za zády ředitele, takže si můžete vybrat z několika roztomilých zvířátek, za které budete hrát.

Co je na této hře tak úžasné a inovativní je multiplayer. Když budete chtít, přepnete si na něj a Zookeeper vám vygeneruje soupeře z celého světa, který se zrovna také chystá hrát.

Zookeeper Battle

Modern Combat 4 trošku naráží s plynulostí grafiky, ale pořád je boží

Svět očekává nukleární válku, ale vy ji společně s týmem stejně odvážných můžete odvrátit. Tohle je už čtvrté pokračování hry Modern Combat: Zero Hour.

Přináší novou grafiku, jejíž kvalita se může na jednotlivých zařízeních s Androidem dost lišit a místy může trošku selhávat optimalizace. Pořád je to však neskutečný akční nářez, kde si zastřílíte dosyta, protože nepřátel jsou téměř nevyčerpatelné zásoby.
Modern Combat Zero Hour