Všichni je zbožňují kvůli hlasu, který na sebe dokáže strhnout pozornost celého světa a kvůli myšlenkám, o kterých zpívají. Ale skutečně je to jen o hlase? Proč se někteří zpěváci dostanou na špici a jiní se stejným rozsahem ne? My jsme tajemství odhalili – jde totiž taky o to, být krutě sexy.

# 5 Bruce Springsteen

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Bruce je snad jediný člověk na světě, který v džínách s obtaženým zadkem a se šátkem vypadá úžasně – a to bez ohledu na věk. Je tím, co si ženy představí pod slovy „skutečný chlap“. Široká ramena a drsné rysy tváře neustále rozzářené milým úsměvem. Představuje chlapa, na kterého se můžete spolehnout. A že nedbá o to, jak se mu zcuchají na pódiu zpocené vlasy? Není přece modelka na molu, ale muž, který svými písněmi něco sděluje.

# 4 Justin Timberlake

5 nejvic sexy legendarnich zpevaku_justin

Justin je jediný současný zpěvák, který se do naší nejvíc sexy pětky dokázal probojovat. Vzbuzuje v nás pocit bezpečí, ale zároveň působí i tak trochu nebezpečně. Je měkký i tvrdý zároveň, ať už se oholí, nebo nechá strniště. A hlavně se zdá, že je velmi lidský a že by se s ním dalo skvěle pokecat u piva.

# 3 Elvis Presley

5 nejvic sexy legendarnich zpevaku_elvis

To byl prostě Král. Ženy padaly do mdlob, když na ně upřel svůj neskutečně hluboký a ospalý pohled a jeho spodní ret, jako stvořený k líbání, se pohnul, aby vypustil sytý hlas předoucího kocoura. Dnes už to tak možná nevypadá, ale byl taky rebel, který svým sexy hlasem nabádal k pořádným nepravostem. Jeho charisma a rebelství jsou například důvod, proč Mick Jagger a jiní napodobují při zpěvu Presleyho jižanský přízvuk. Všichni chtějí být jako Elvis, ale Král byl jen jeden.

# 2 Prince

5 nejvic sexy legendarnich zpevaku_prince

Taky vám přijde, že ten mrňous vždycky vypadal ve své elastické lycře spíš jako holka? A co teprve ty jeho oční linky! Ve skutečnosti však dokázal ztělesnit přesně to, co ženy chtějí. Ve své tvorbě se totiž nestyděl dát najevo obdiv, který pro ženy má. Ale nešlo zdaleka jen o tělo. Z textů jeho písní vždycky sálalo, že uctívá nejen krásnou schránku, ale také ženskou duši.

# 1 David Bowie

5 nejvic sexy legendarnich zpevaku_david

Žádný člověk nedokázal svést lidi všech sexuálních orientací jako David Bowie. Však je také ženatý se supermodelkou Iman a jednou ho načapali v posteli s Mickem Jaggerem. Do světa rock’n’rollu přispěl dokonalou androgynní svůdností a okázalostí. I když občas působí spíš jako mimozemšťan, je to právě jeho chameleonská schopnost, vypadat a působit, jak se mu zachce, co z něho dělá zatraceně sexy týpka. A to nemluvíme o jeho lícních kostech a tom, jak vypadá ve flitrech nebo dokonale padnoucím obleku.

Zdroje obrázků:
http://de.wikipedia.org/wiki/Datei:David-Bowie_Chicago_2002-08-08_photoby_Adam-Bielawski.jpg
href=http://ro.wikipedia.org/wiki/Bruce_Springsteen#/media/File:Bruce_springsteen_front.jpg
https://www.flickr.com/photos/41673401@N07/3851502874/
https://www.flickr.com/photos/117123465@N06/12439301195/
http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_(musician)#/media/File:Prince_at_Coachella.jpg
http://de.wikipedia.org/wiki/Datei:BowieRaR87.jpg