Ke konci roku se pořadatelé mohou přetrhnout s informacemi, která slavná hudební osobnost se ukáže v tom dalším roce v České republice. Snaží se nalákat fanoušky. Vybrali jsme pro vás pár hudebníků, kteří v příštím roce do České republiky přijedou. Na který koncert se chystáte vy?

Depeche Mode

V květnu letošního roku Depešáci vyprodali Eden Arénu. Šlo o velmi povedený koncert a kapela se rozhodla svůj úspěch zopakovat. Poslední lednový den vystoupí opět v Praze a tentokrát v O2 aréně. Jde o pokračování turné k nejnovějšímu studiovému albu, které vyšlo b březnu 2017.

Emeli Sandé

Vítězka Brit Awards a kritiky oceňovaná zpěvačka, která tvoří skladby také pro své kolegy, přijede do Prahy 20. února 2018. Své pěvecké kvality a široký hudební potenciál předvede v pražské O2 aréně.

Kelly Family

Rodinná skupina pokračuje po několika letech v poněkud zeštíhlené podobě. Z původních devíti členů se na pódiu objevuje pouze šest z nich (chybí Maite, Barby a Paddy). Zahrají své nejznámější hity jako An Angel, NaNaNa, I Cant Help Myself a spoustu dalších. Kdo měl tuto vlasatou rodinku rád, jistě bude 8. března 2018 v pražské O2 aréně.

Franz Ferdinand

Skotská indie-rocková kapela Franz Ferdinand Českou republiku potěší svou návštěvou 9. března 2018 ve Foru Karlín. V únoru 2018 chystají k vydání nové studiové album a nové skladby předvedou i českému publiku.

Evanescence

Březen je doslova nabitý na koncerty. V rámci svého turné se v České republice zastaví také Evanescence. Vystoupí 17. března v Kongresovém centru v Praze. Během koncertu zazní staré a oblíbené písně i dvě zcela nové skladby.

Metallica

Nesmrtelnou a legendární Metallicu mohou všichni fanoušci vidět naživo v Praze. I když jejich album vyšlo ke konci roku 2016, stále z něj čerpají a jistě z něj spoustu singlů zahrají. Naživo je můžete spatřit 2. dubna 2018 v pražské O2 aréně.