Dámské boty nejsou jen otázkou vkusu, jsou zároveň jedním ze způsobů, se kterým lze i beze slov vyjádřit vaši osobnost. Věděli jste, že dámské boty jsou jakousi bránou do duše, která toho o vás dokáže hodně prozradit? A co zrovna o vás vypovídají boty, které nosíte nejraději?

Jaké jsou vaše oblíbené dámské boty?

Každý z nás má své oblíbené boty, které nosí ze všeho nejraději. Zatímco někdo nejraději nosí elegantní lodičky, jiný se mnohem lépe cítí v pohodlných keckách. Jaké jsou vaše nejoblíbenější dámské boty, které možná někdy i podvědomě preferujete před všemi ostatními?

Není žádným tajemstvím, že ženy mají pro boty slabost bez ohledu na to, zda jde o obuv zimní, letní či podzimní. I když si kolikrát pořizujeme nespočet párů, přeci jen jsou jedny, které máme nejraději. Chcete se dozvědět, co o vás vaše oblíbené boty vypovídají? Tak čtěte dál!

Boty na podpatku, výrazné kousky nebo preference pohodlí

Nosíte rádi boty na podpatku? V tom případě jste člověk, kterému sebevědomí rozhodně nechybí. Nejraději jste, když můžete být ve středu pozornosti a pozornost druhých si náležitě užíváte. Za slabinu lze považovat náladovost, která nad vámi mnohdy převezme kontrolu. Všechno chcete dělat po svém a běda, jak se vám někdo snaží do něčeho mluvit.

Podobně jsou na tom i jedinci, kteří mají v oblibě výrazné dámské boty, jež hýří všemi barvami, mají extravagantní vzor nebo zkrátka něčím vynikají mezi ostatními. Vaším jediným cílem je vybočit z davu, prostě chcete být vidět a toužíte po tom, aby si vás ostatní všímali. Když strhnete pozornost svým směrem, jste nejšťastnější a k maximální spokojenosti už vám chybí jen krůček.

Kdo preferuje pohodlné boty a je schopen upřednostnit pohodlí před pěkným designem, ten patří mezi lidi s klidnou povahou. Jste vyrovnaní, ale jakmile chcete prosadit něco svého, dobře víte, jak na to musíte jít.

Sportovní dámské boty, botky na platformě či Conversky

Milujete typicky sportovní boty? Pak jste člověk, o kterém si lidé v jeho okolí myslí, že stojí nohama pevně na zemi. Máte klidnou povahu a jen tak něco vás nerozhází. Milovníci botiček na platformě jsou známí tím, že srší nápadem a dobrou náladou, nejlépe se cítí ve společnosti přátel, na které svou dobrou náladu rádi přenáší.

Na závěr ještě milovnice bot známých jako Conversky. Možná už nepatříte mezi náctileté, ale přesto se tak často cítíte. Stále ve vás dřímá veselý a bezstarostný puberťák a by byste si chtěli tuhle povahu udržet co možná nejdéle.