V posledních letech jsou velice módní různé náramky, které nosí muži, ženy, nebo i děti. Záleží na osobním vkusu a preferencích každého jedince, jaký druh náramku zvolí. Náramky se navlékají samozřejmě na zápěstí, takže také záleží na provedení a komfortu navlékání na ruku.

Zpravidla se jedná o pružné materiály jako je kůže nebo silikon, nebo jsou například korálky navlečeny na pružnou tkaninu, která musí být zároveň dostatečně pevná a odolná, aby se nepřetrhla a korálky nerozsypaly. Nejrůznější druhy náramků nabízí eshop Naky.cz, u kterého si můžete vybrat a objednat náramek i včetně dárkového balení. To tvoří většinou malá papírová krabička buď s motivem pestrobarevného motýla, nebo je na krabičce mašlička v červené či jiné barvě.

Jaký výběr eshop Naky nabízí?

Kožené náramky

Výhodou tohoto materiálu je universálnost, dlouhá životnost a vysoká odolnost i při každodenním nošení. Kožené náramky se mohou nosit při jakékoliv příležitosti a nevadí ani při aktivním sportování. Universálností je míněn fakt, že tyto náramky mohou nosit muži i ženy bez rozdílu věku, profesního zařazení či jiného omezení.

Příkladem elegantního provedení, které působí luxusním dojmem je náramek spletený z pramínků hovězí kůže. Je v černé barvě a hlavní ozdobou je destička z chirurgické oceli, na které je vyryt vzor nebo symbol. Chirurgická ocel je použita i na magnetickém zapínání náramku. Tento náramek lze nosit na ruce při neformálních, ale i formálních příležitostech.

Náramky z minerálů

Tento typ náramků je oblíben především u žen, ovšem mohou jej nosit i muži. Pro ně je určen náramek dlouhý 19 cm, který je tvořen kameny z bílého howlitu a barevnými korálky o průměru 9 mm připomínajícími perly. Hlavním prvkem je mosazný Buddha, který je symbolem klidu a harmonie.

Náramky z minerálů jsou v oblibě především u žen. Nejčastěji jsou korálky vyrobeny z achátu nebo jaspisu. Pro zamilované páry je určen náramek tygří oko, který je tipem dárku pod vánoční stromek nebo u příležitosti svatého Valentýna.