Spousta lidí si tím už prošla. Dostavíte dům, máte z něj velkou radost a najednou vám začnou vadit takové věci, jako být jako zvířátko v ZOO, na které se všichni dívají, když jdou kolem. Začne vám vadit, že nemáte žádné soukromí a jste jako ve výkladní skříni. Tomu se dá s úspěchem čelit kvalitním betonovým plotem. A zde se dostáváme k tomu, jak plot vybírají ženy a jak muži. Mohlo by se zdát, že v tom nebude rozdíl, ovšem nenechte se klamat.

Plot podle ženy

Ženám bude rozhodně vadit nevyžádaná pozornost od kolemjdoucích, díky tomu budou volit spíš neprůhledný typ plotu. Na druhou stranu u nich vítězí většinou smysl pro estetiku nad praktičností, proto pokud volbu necháte na ženě, je schopná pořídit sice kvalitní betonový plot, designově velmi zdařilý, ovšem ne příliš vysoký, aby nehyzdil dům a zahradu. Už většinou nebude uvažovat nad tím, že zbytečně nízký plot soukromí nezajistí, to jí dojde až po čase, kdy sice bude mít kolem domu okrasný neprůhledný plot, ale co tak asi zastíní metrové oplocení, že?

Plot podle muže

Na druhou stranu se můžeme podívat na mužskou logiku. Zatímco pro ženy je primární vzhled, muži se soustředí spíš na praktické parametry oplocení. Proto asi nikoho nepřekvapí, že muž si vybere plot dvoumetrový, aby ho nikdo nerušil, bez jakýchkoli estetických vylepšení, to není v praktickém životě přece k ničemu, a výsledkem je potom zeď jako na Mírově.

Pokud tedy plánujete stavět oplocení kolem vašeho domu, vybírejte ho společně, dejte dohromady technické i estetické požadavky, ať je výsledek uspokojivý pro obě strany. Realizaci pak svěřte profíkům, kteří se stavbě plotu věnují, ať máte plot správně ukotvený, zajištěný a plně funkční. Firma Kulkabex, s.r.o. vám nabídne nejen velký výběr oplocení, ale také profesionální montáž betonového plotu a individuální přístup. Spolehněte se na zkušené odborníky a těšte se na stylový a zároveň funkční plot.