Při výběru oplocení byste měli myslet na celkový ráz vašeho pozemku a vzhled domu. Vybírejte plot, který vám bude vyhovovat svým provedením a cenou. Popřemýšlejte o kovových plotech, které splní všechny vaše požadavky na kvalitní a dobře vypadající plot.

Vhodný plot

Ať jste právě dokončili stavbu rodinného domu či chcete jen starý plot nahradit, dobře přemýšlejte o výběru nového plotu. Vhodnou volbou pro vás může být plot kovový, který vypadá nadčasově a dopřeje vašemu pozemku dostatečnou ochranu. Kovové ploty jsou moderní, kvalitní, bezúdržbové a obsahují veškeré příslušenství, jako jsou plotové brány, pohony bran a další prvky.

Výběr plotu

Podle svých finančních možností a vzhledu vašeho pozemku se rozhodujte při výběru plotu. Pro náročné zákazníky jsou tu kovové ploty PREMIUM, které uspokojí i opravdu náročné požadavky. Jedná se o kvalitně zpracované ploty s dlouhou životností, vysokou odolností proti korozi a zárukou bezpečnosti při užívání. Hledáte-li plot vhodný k oplocení veřejných objektů či rodinných domů, je tu pro vás plot EKOLINE. Je vyroben z žárově zinkovaných ocelových profilů, které se vyznačují odolností vůči vnějším vlivům.

Možnosti výběru

Je-li váš dům spíše moderní stavbou, která vyžaduje i moderně zpracovaný plot, k vašemu domu se jistě bude hodit kovový plot TREND. Ten je vyroben z dutých ocelových čtyřhranných profilů. Výhodou tohoto plotu jsou především minimální nároky na údržbu a moderní vzhled. Zárukou dobré dostupnosti jsou kovové ploty řady BRILIANT. Jejich pořizovací cena je nízká, ale záruka na plot je na dobu až 10 let. Tento typ kovového plotu se hodí k oplocení rodinných domů, parků či veřejných budov. Pro oplocení administrativních budov, firemních sídel či průmyslových areálů jsou vhodné kovové ploty INDUSTRIAL, které mají kvalitní povrchovou úpravu a odolávají i mechanickému poškození. Ploty a oplocení fotogalerie je možností, jak si zmíněné ploty prohlédnout a vybrat ten pravý.