Pokud jste se rozhodli požádat o úvěr pro podnikatele, o úvěr na konsolidaci, popřípadě o úvěr na cokoliv společnost VITACREDIT s.r.o., počítejte s tím, že budete muset doložit pracovní smlouvu a výplatní pásky za poslední 3 měsíce, a to v případě, že patříte mezi zaměstnance.

Nebankovní půjčku mohou získat i důchodci a ženy na mateřské dovolené

Požádat o nebankovní půjčku nebo spojení půjček můžete i v případě, že jste již příjemci důchodu či jste mateřské dovolené nebo dostáváte jiné dávky (kromě dávek hmotné nouze a podpory v nezaměstnanosti). V tomto případě musíte svou žádost doložit rozhodnutím o výměře důchodu, přiznání dávky, případně výpisem z účtu za poslední 3 měsíce.

Pro osoby samostatně výdělečně činné je zde úvěr pro podnikatele

O nebankovní hypotéku, například úvěr pro podnikatele, mohou vitacredit.cz samozřejmě požádat i osoby samostatně výdělečně činné. Svou žádost musí doložit daňovým přiznáním za poslední zdaňovací období. I zde je možnost doložit svou finanční solventnost výpisem z účtu za poslední 3 měsíce.

A tak bychom mohli pokračovat. Ať už vás živí jakékoliv příjmy (například příjmy z pronájmu nebo jiné příjmy) je třeba je vždy doložit relevantními doklady.

Kromě příjmů je třeba doložit i výdaje

Pouhé doložení příjmu však nestačí. Je třeba doložit také výdaje – na bydlení, energie, stravování, domácnost – popřípadě další výdaje. Pokud veškeré tyto náležitosti řádně doložíte, můžete s půjčkou u vitacredit.cz jistojistě počítat.

VITACREDIT s.r.o. doporučuje

A jaká jsou obecná doporučení společnosti VITACREDIT s.r.o.?

  • Nastavte si pro pravidelné splátky nebankovního úvěru trvalý příkaz.
  • Pokud vás při splácení nebankovní hypotéky potkají jakékoliv problémy se splácením, okamžitě volejte na bezplatnou infolinku, kde se vás ujmou profesionální úvěroví poradci.
  • V případě, že budete potřebovat rychlý úvěr navýšit, bude vaše žádost posuzována individuálně.
  • Vyzkoušet výhodný úvěr pro podnikatele