Někteří lidé si myslí, že pokud nosí na ruce hodinky (pokud se bez nich neobejdou), náramek se k nim už nehodí. Opak je pravdou. Především proto, že ruce máme dvě. Na jedné (nejčastěji vlevo) je tedy možno nosit hodinky, na druhé (nejčastěji vpravo) můžeme nosit náramek. Náramek se totiž v poslední době stává naprosto nezbytným doplňkem. Možná s náramkem již dávno koketujete, jen stále nevíte, po jakém sáhnout. Pokud zavítáte do e-shopu morinetti.cz, rozhodně si vyberete přesně podle svého gusta. Na výběr máte buddhistické náramky, náramky se čtyřlístkem, luxusní náramky z křišťálu, náramky z přírodních léčivých kamenů nebo třeba energetické náramky. Navíc máte jednotlivé druhy v příslušných kategoriích pěkně popsány, Takže si je můžete nejen prohlédnout, ale zjistit o nich také zajímavosti, které vám váš výběr usnadní.

Pro věčné přátelství

Pokud budete s výběrem náramku i přes přehledně uspořádaný e-shop stále na vážkách, pokud se nebudete moci rozhodnout, po jakém náramku sáhnout, zkuste zapátrat ve vlastní minulosti. Určitě jste mnohokrát měli na rukou neuměle ušité náramky za účelem věčného přátelství. Právě takové můžete mít i teď. Stačí si objednat dva náramky z křišťálu nebo dva náramky z léčivých kamenů, jeden si ponechat a ten druhý na známky věčného přátelství darovat blízké osobě. Budou to v podstatě rušně vyrobené náramky věčného přátelství, pouze jejich kvalita bude trošku jinde. To ale určitě nevadí. Symbolika bude stejná.

Pro klid a vnitřní rovnováhu

Morinetti.cz pamatoval při současném náramkovém boomu také na Buddha náramky z kamene. Jedná se opět o náramky z minerálů, které si sami zvolíte. Kromě nich však na náramku najdete také miniaturní hlavičku samotného Buddhy. Nosit Buddha náramek znamená mít zajištěnu ochranu před každým zlem, prožívat vnitřní rovnováhu a klid.