Pokud si pořídíte luxusní vířivku, u které je možno variabilně nastavovat proudící vodu z trysek jak co do směru, tak síly proudu, masírování, které tolik milujete, bude ještě účinnější. Ještě větší luxus pocítíte tehdy, pokud si pořídíte oblíbenou variantou vířivých van – tak zvané Swim Spa.

Jedná se o naprosto výjimečnou kombinaci sportovního vyžití bazénu s protiproudem a hydromasáže s regenerací ve vířivce. Pokud máte vhodný prostor, můžete toto zařízení provozovat bez obav po celý rok. Náklady na jeho provoz jsou totiž minimální. A navíc! Nákupem jakékoli vířivé vany včetně venkovní vířivky u canadian-spa.cz budete mít zaručen servis vířivek a servis vířivých van.

Jak se vyhnout zklamáním z nedostatků vířivky

I když nehodláte pořizovat vířivku pro komerční účely a naopak se chystáte na nákup vířivky domácí, vždy pečlivě vybírejte. Nechte si poradit jak ohledně kvality trysek, tak použitých materiálů a podobně. Jedině tak se vyhnete zklamání z nedostatků, které na své vířivce zpozorujete až dodatečně. Málokdy je totiž možno tyto nedostatky u již namontované vířivé vany odstranit.

Ptejte se a nakupujte u canadian-spa.cz

Ptejte se na hlučnost a energetickou náročnost vířivky. Vždy se nejprve s prodejcem řádně poraďte. Velmi konkrétně mu vyjmenujte, co si od vířivé vany, kterou může být i venkovní vířivka, slibujete. I když vám to může připadat legrační, nejde například o pouhý výčet osob, které se budou ve vířivce koupat. Důležité jsou také jejich tělesné proporce. Určitě budete souhlasit s tím, že skrčeni v nepohodlné poloze si jen velmi těžko odpočinete. Ptejte se na servis vířivky. Zda je trvalý a dokonalý. Zda budete mít zaručen záruční i pozáruční servis vířivé vany. Pokud se budete ptát u společnosti canadian-spa.cz, získáte samé kladné a povzbudivé odpovědi.