Tradiční masáže jsou skvělou procedurou, jak uvolnit zatuhlé svaly. Někdy však nejsou dostačují a spíše je po nich tělo ještě více rozlámané. Horkou novinkou v oblasti masáží, jsou erotické masáže, které nabízí příjemné uvolnění a dostatečnou dávku erotiky. Masáže Luxury nabízí celou řadu erotických masáží, včetně nejoblíbenější masáže penisu, která čerpá z Tantry.

Lingam masáže jsou více než jen erotické potěšení

Masáže penisu Praha nabízí nekonečné vzrušení, ale nejde jen o čistou energii. Během masáže objevíte svoji energii. Naše masérky čerpají z tantrických lingam masáží, které vás zavedou na nejvyšší úroveň vaší sexuality. Kromě své vlastní energie objevíte i své ztracené sebevědomí a libido.

Dokonalé uvolnění a odbourání stresu

Tantrické masáže jsou oblíbené po celém světě. Jsou zahaleny rouškou tajemství a často jsou spojovány pouze s duchovnem, ale zaměřují se hlavně na tělesnou stránku a lidskou sexualitu. Učí nás, že není třeba stydět se za své tělo a libido. Právě tohle na masážích penisu zažijete.

Masáže intimních partií rozproudí vaši sexuální energii, která má blahodárný vliv na vaše tělo. Skvěle se zregenerujete a zaplavíte tělo hormonem štěstí. Nahromaděný stres se rázem rozplyne a vy budete spokojení a znovuzrozeni.

Během masáže se pracuje s vaším tokem energie

Ať se masáž penisu zdá pouze jako prvoplánová erotická služba, není to pravda. Tantrická masáž Lingam je zakončena vyvrcholením, které se však po celou dobu oddaluje. Masérka tak pracuje na stimulaci a správném proudění vaší energie. Správné techniky masáže posilují proudění energie, která stimuluje rozkoš. Při masáži penisu zažijete nečekané vzrušení, které jste nikdy nezažili. Dostaví se doposud nepoznaná zkušenost a extáze. Vyzkoušejte masáž penisu, která nabízí mnohem více, než se na první pohled může zdát.