Hledáte oblečení a doplňky, které vás zaujmou a pocházejí od kvalitních a originálních značek? Tak to máte v naší zemi tak trochu smůlu. I když, vlastně ne – naštěstí tu máme Zoot, který se snaží Čechy naučit módě. Myšlenka přeprodávat zboží různých značek nevypadala před lety příliš slibně. Dnes už je však Zoot jeden z mála skutečně originálních projektů u nás.

Každá značka má svůj příběh, stačí ho vyprávět

Přeprodávat prostě další značky není vůbec nic převratného. Internetový obchod s kamennými výdejnami Zoot si v tomhle proudu ale nakonec našel cestičku, která se víc než osvědčila. Pokud hledáte nejvíc cool a in obchod, kde mají kvalitu a opravdu skvěle designované značkové věci, je Zoot nejlepší.

Úspěch tohoto obchodu nakonec způsobila filosofie, podle níž si vybírá značky, které bude prodávat. Zoot tvrdí, že každá z nich má nějaký příběh a on chce příběhy těchto značek vyprávět. Zároveň si nevybírá ty nejznámější a nejohranější značky, ale pátrá spíše po těch, co u nás moc neznáme a které tedy neseženeme jinde.

Zoot nám pomáhá odlišit se od ostatních

Ale nejde jen tak o nějaký obchod, Zoot je zároveň náš rádce, který nám pomůže dopilovat náš styl k dokonalosti a nabízí také velmi příznivé ceny. Díky těmto dvěma skutečnostem si můžeme my všichni dopřát skutečnou výjimečnost.. Zoot nám pomáhá odlišit se od ostatních a najít si vlastní cool styl.

Najdeme tam značky takového formátu, jako je Desigual, Refresh, Converse, Victoria’s Secret, Benetton, Xti a stovky dalších podobně proslulých, ale nikoliv provařených značek.

Navíc Zoot udržuje velmi kreativní a výjimečnou komunikaci se svými zákazníky. Výdejní obchody má zásadně na snadno dostupných a praktických místech, jako je například hlavní nádraží. Buduje tam pro nás zajímavé a přívětivé prostředí, kde pracují jen lidé, které jejich práce baví a vidí v ní smysl.

Hlavní je, rozdávat radost

Zoot totiž pochopil, že křiklavé výprodeje nejsou všechno. Těmi jsme přesyceni a točí se v nich pořád to samé zboží. Ale mnoho z nás chce raději něco, co mu pomůže dokonale doladit image. Něco krásného, vtipného, trendy nebo hravého. A tady nastupuje Zoot.

Bojuje proti monotónnosti, která u nás ještě z velké části panuje. Jeho hlavní zbraní je hravost. Ta se projevuje v mnoha drobných detailech, které nás dokážou nadchnout tak, abychom u nich příště nakoupili zase.

Hlavním mottem tohoto obchodu je, rozdávat radost. A jde mu to skvěle, ohlasy zákazníků jsou důkazem. Až budete tedy hledat opravdu úžasný outfit, nebo kvalitní boty, zkuste Zoot.


Zdroj obrázku: http://www.firmy.cz/detail/2582377-zoot-cz-praha-smichov.html