V devadesátých letech byla jejich sláva na vrcholu, těšili se z popularity, jejich písně si zpívalo mnoho lidí. Byli slavní, jezdili na mnoho koncertů a fanoušci je milovali. Dnes? Dnes si na ně vzpomenou maximálně tak ti, kteří vzpomínají na dobu svého mládí, na to, co tehdy letělo a co se poslouchalo. Samozřejmě mohou mít nějaké ty fanoušky, kteří nezapomněli na jejich hlas a songy, ale úspěch, jakého dosáhli v devadesátých letech, už nemají.

S Club Party – S Club 7

Kapela S Club 7 vznikl konkurzem a sestavuje se celkem ze sedmi členů. Za svou existenci toho stihli docela dost, vydat alba, natočit filmy a seriály. Dali světu dva hity. Od kapely se poté odpojil jeden její člen a tak se kapela přejmenovala na S Club. Následně se úplně rozpadla a dlouho se o ní nemluvilo. Jak to u takových kapel bývá, v roce 2014 se dala dohromady pro pár megakoncertů, ale velký comeback, který se tak trochu nabízel, se neodehrával.

She’s So High – Tal Bachman

Verzi tohoto songu asi nejvíc proslavil Kurt Nilsen v jedné z odnoží soutěže SuperStar. Ač si mnozí myslí, že je to jeho hit, autorem je Tal Bachman. Toho dnes znají možná jen zarytí fanoušci nebo znalci. Tal je bývalý Mormon, zpěvem se už dávno neživí, věnuje se především politickému komentátorství.

Torn – Natalie Imbruglia

Australská zpěvačka a skladatelka se projevila také jako herečka. Na počátku devadesátých let se dostala do podvědomí v australské vezri soap opery Neighbours, kde vydržela dva roky. Její hit Torn vyšel na debutovém albu Left Of The Middle. Měl úspěch v mnoha zemích, USA, Mexiku, Švédsku, Austrálii a dalších a dalších zemí.