Ženy obvykle chtějí dlouhodobé vztahy, takže sex je u nich znakem toho, že druhého milují, věří mu a doufají v „něco víc“. Muži obvykle tohle neřeší, často chtějí ženu jen do postele, umí oddělit sex od lásky. Ne vždycky tomu tak je, v dnešní době můžete narazit i na ženu, která chce jen sex, ne vztah.

Divná to žena

A i dnes je pro mnoho lidí tato žena poněkud zvláštní, až divná. Vždyť ženy mají přece chtít lásku, vztah, rodinu, děti a manželství. Dnes jsou však ženy dostatečně emancipované a tak mohou chtít prožívat milostné vztahy bez hlubších závazků a citů. A nutně nemusí jít jen o ženu, která je lehčích mravů.

Pracovní vytíženost

Často takto smýšlejí ženy, které jsou inteligentní, zastávají důležitý post či mají vysoké pracovní nasazení. Jejich práce a budování kariéry jim zabírá drtivou většinu volného času. Fyzické potřeby jsou však také silné a tak si čas od času dopřejí nezávazné potěšení. S jejich pracovním tempem by na dlouhodobý vztah a stálého partnera neměly čas. Proto to řeší tímto způsobem.

Co na to okolí?

Pro okolí možná tato žena bude vypadat jako žena lehčích mravů nebo ta, která nežije počestným životem. Nicméně, dnešní doba je jiná, co bylo nemyslitelné před dvaceti lety, je dnes naprosto běžné. Ženy jsou emancipované, drží svůj krok s muži a to i v oblasti sexu. Nikomu se tedy nemusíte zpovídat, jde o váš život. A pokud to vaše okolí řeší, pak je to jen a pouze jejich problém.

Nastavte pravidla

Pokud chcete pouze nezávazný vztah či vztahy je nutno nastavit určitá pravidla. Vyhnete se tak zbytečným problémům a možnému zamilování ze strany toho druhého. Především je dobré si najít protějšek, který to má stejně, kterému jde jen o sex. Pokud se tak nestane, postupem času by z tohoto vztahu mohl někdo odejít se zlomeným srdcem a nenaplněnými sny.