Pro spoustu lidí může být sex v práci velmi vzrušující. Přitahuje vás kolega, který pracuje ve vedlejší kanceláři a neustále na vás v kuchyňce pokukuje? Láká vás vidina vzrušení na pracovišti a něčeho zakázaného? Zakázané ovoce přece chutná nejlépe. Mějte se však na pozoru, může vás to dostat do problémů.

Nehledejte romantiku

Pokud máte rádi dlouhé a vášnivé milování, na sex v práci zapomeňte. Tam na romantiku není místo a prostor. Vášeň, tu si možná užijete. Jste v práci, dříve či později vás někdo bude hledat, bude se po vás shánět. Obyčejně to bývají rychlovky, které se odehrávají v úklidové místnosti, na záchodcích nebo někde, kde mnoho kolegů nechodí.

Hluk

Můžete se snažit sebevíc, ale své hlasové projevy často neuhlídáte. I když vás nikdo nemusí chytit při činu, spolupracovníci ve vedlejší kanceláři nebo dokonce ti, kteří navštíví během vašich vášnivých chvilek toaletu tak mohou slyšet, jak si společné chvilky užíváte. Následně se budou bavit sledováním, kdo z oné místnosti vychází.

Dbejte na nezávaznost

Ač je kolega odvedle velmi sympatický, vy se chcete jen bavit. A problém nastává ve chvíli, kdy to jeden z vás začne brát vážně. Může vám v práci způsobit řadu nepříjemností, od milostných vyznání v pracovním mailu, po zamilované pohledy na pracovních schůzkách, neustálé ochomýtání se okolo vás. A kolegové si toho dříve či později začnou všímat. A není to vždycky příjemné, když všichni v práci vědí, že si tajně užíváte s kolegou.

Přistiženi při činu

Dalším nepříjemným problémem je, že vás při sexu může někdo přistihnout. I když se snažíte, seč můžete, nikdy si nemůžete být stoprocentně jistí, že vás někdo neodhalí. Co když to bude vaše vedoucí nebo dokonce ředitel vaší firmy? Příjemné není ani to, když vás odhalí kolega či kolegyně. Obvykle si tuto informaci nenechají pro sebe a během chvíle už o tom ví celá firma.