Nedávno jsme se dozvěděli, že to mají lepší kluci. Ale každá mince má dvě strany. Vybrali jsme pro vás 10 nejmocnějších zaříkadel, kterými si ulehčují život děvčata.

1)   V krátké sukni jim všechno projde

Holkám stačí výstřih a krátká sukně a rázem mají nad muži obrovskou moc. Historky o tom, jak partneři dlouho neúspěšně stopovali, kluk si odskočil a dívce hned někdo zastavil, jsou proslulé. Na druhé straně, pokud někdo zastaví klukovi, chce ho pravděpodobně opravdu jen svézt.

2)   Mají mocné spojence – make-up a tvarovací prádlo

Pokud už se náhodou stane, že příroda děvčeti nenadělí tolik, kolik by si přálo, lze tomu snadno pomoci. Make-up a push-upka dokážou opravdové divy a z ošklivého káčátka může být během půl hodinky nádherná labuť.

3)   Když všechno selže, v záloze jsou ještě slzy

Třeba se vám to může zdát kapku nedůstojné a trapné, ale skvěle to funguje. Když veškerá magie selže, holky vždycky mohou použít slzy. Na plačící děvče se nikdo nedokáže dlouho dívat a slíbí a dá mu cokoliv, jen aby přestalo.

4)   Mají po ruce tu nejlepší výmluvu

Ano, řeč je o těch obtížných dívčích dnech. Tady holky fakt bodují, protože dokážou něco nepříjemného využít brilantně ve vlastní prospěch. Když se jim nechce cvičit, upřou na učitele nevinný pohled a naznačí mu, že „mají své dny“. Takhle se dá vyvléct skvěle ze sexu, stěhování i těžších úkolů v práci.

5) Nemusí se obtěžovat taháním břemen

Po holkách nikdo nechce, aby vrtaly díry pro obrazy, utahovaly kapající baterie nebo vyměňovaly kola. Většinou se od nich nečeká ani, že budou tahat do schodů basu piv. Přesto je pro děvčata lepší se tyhle věci naučit. V životě se pak dost často stává, že gentlemani prostě nejsou po ruce.

6)   Rýmička není smrtelná nemoc

Děvčata nesou rýmu úplně v pohodě, maximálně jim vadí ztížená schopnost dýchat. Donedávna se klukům za jejich smrtelnou rýmičku posmívala. Ale vyšlo najevo, že mužská rýma je opravdu horší. Holky, máme se prostě skvěle!

7)   Do baru bez peněz

Když jste děvče, kluci za vás platí. V hospodě, v kavárně, v cirkuse, v kině, v muzeu… Je to prostě paráda. Jenže co naplat, když ušetřené peníze děvčata stejně utratí za oblečení a make-up. Ale stejně je to příjemné.

8)   Plná postel plyšáků

Co byste si pomysleli o klukovi, který by měl v posteli dvacet plyšáků? A co si pomyslíte o děvčeti s takovou nadílkou plyše? Kluk bude magor, od kterého je třeba se držet dál. Děvče bude taaak roztomilé. A to je super.

9)   Můžou nosit sukni i kalhoty

Holky se můžou obléct kompletně do klučičího oblečení, nalepit si knírek a hulit doutník a stejně budou vypadat sexy. Představte si, jak sexy by byli kluci v šatech, nebo dokonce krinolínách. Holkám sluší maskáče nebo klučičí kvádra stejně jako večerní šaty.

10)    Na záchod ve skupině

Je nepsané pravidlo a holčičí právo, že si klidně můžou chodit pokecat společně na WC. Přepudrují si tam nosy, proberou balící politiku. Nikdo se nad tím nepozastavuje, jen bychom tam všichni měli rádi mikrofony. Dokážete si představit kluky, jak spolu chodí na WC?