Seznamování není nic jednoduchého, je to vlastně sázka do loterie. Když jdete na první rande s někým, koho znáte jen ze seznamky, pak je to padesát na padesát. Někdy možná i šedesát na čtyřicet. Když navíc nemáte dobré zkušenosti se seznamkami, jdete na takové rande vybaveni skepsí. Koho tam můžete potkat?

První rande

Je to něco magického, alespoň tak to popisují ti „šťastní“, kteří hned na prvním rande stoprocentně věděli, že jsou pro sebe stvoření. Ne vždycky to tak musí být zalité sluncem, můžete následně čelit situaci, kdy se proti vám usadí někdo, kdo po pěti až deseti minutách hovoru rozhodně nebude váš typ! Koho vlastně na prvním rande můžete potkat?

Žárlivec, který bydlí s bývalkou

Ne vždycky je snadné najít si byt, když se rozejdete nebo rozvedete. Hold chvíli budete muset bydlet v jednom bytě. Ovšem měsíc nebo i dva a víc? To není asi úplně košer. Navíc, když se hned na první schůzce ukáže, že jde o pěkného žárlivce, kterému vadí, že jste se usmála na číšníka. Od takového utíkejte, co vám síly stačí!

Milovník piva

Rande proběhne na beton v nějaké restauraci, kde se dá pít pivo. Protějšek do sebe klopí jedno za druhým (vy si stihnete sotva usrknout vína) a se stoupajícím množstvím vypitého piva, stoupá i nejapnost a trapnost vtípků a otázek. A dovedete si představit s něčím takovým randit?

Bydlím ještě s maminkou

Mama hotel má hodně do sebe, o tom žádná. Bydlení je finančně výhodné, můžete si spořit na budoucnost, a když pomáháte v domácnosti, pak to problém asi až tak úplně není. Někdy už nastane čas, kdy je dobré jít bydlet sami. Máte před sebou muže, který má třicet, bydlí s maminkou v malém bytě a při vaší otázce, jestli se nechce stěhovat klidně odpoví, že mu to takhle vyhovuje.