Divíte se, že vaše kamarádky svorně pomlouvají vašeho parťáka? Asi trpí některým z nešvarů, které holky prostě těžko rozdýchávají. Mrkněte se na 5 prohřešků, které jsou v jejich očích ty nejhorší. Pomůže vám to při randění.

Zakřiknutý klučina

Tohle je trochu nespravedlivé, ale nedá se s tím nic dělat. Sice už nemáme role striktně rozdělené na klučičí a holčičí, ale stále platí, že při seznamování by měl být aktivnější muž. Holky mají prostě lepší pocit, když je oslovíte jako první. Dobrá zpráva je, že i jako nesmělý máte pořád dost šancí. Tento prohřešek je totiž vnímán jako nejméně odpuzující.

Vulgární týpek

Tohle už je trochu horší, ale s trochou cviku to můžete zvládnout. Mezi kamarády vám slovník snadno zhrubne. Když vulgarismy začnete používat i před děvčaty, některým to může připadat vtipné, ale většině to vadí. Stačí, když se budete před svou vyvolenou trochu snažit a nějakou dobu si dávat pozor, co říkáte. Slovník se vám upraví sám.

Velkej machr

Souvisí tak trochu s pochybným slovníkem. Mezi kluky je normální, že se navzájem poměřují. Každý z vás se snaží urvat pozici alfa samce, ale zkuste se podívat na své chování nezúčastněnýma očima. Děvčata nesnášejí přehánění a vytahování zejména kolem sexu. Kdyby byla pravda všechno, co říkáte, když se trumfujete, musela by většina z vás spát s polovinou světa.

Mistr přetvářky

Když už se vám podaří vyvarovat všech předešlých hříchů a dokážete se na rande chovat jako bezchybní gentlemani, čeká na vás další past. Neměli byste se totiž v partě proměnit zase ve vulgárního machra, protože holky se to stejně dozví a přetvářku hodnotí ještě hůř než nevhodné chování. Neříkáme, že byste museli najednou nutně klukům držet otevřené dveře a přistrkovat jim židli ke stolu, ale rozhodně byste si neměli dělat potají legraci z kamarádek své dívky nebo dokonce z ní. Ani machrovací řeči o tom, na kterou metu váš vztah pokročil, nejsou cool. Holky si na vás cení hlavně přirozenosti, pózy nejsou vůbec nutné.

Netolerantní frája

A jsme u nejhoršího prohřešku, který dívky opravdu nenávidí. Pokud před nimi pomlouváte všechny lidi v okolí, zejména další děvčata, je jim jasné, že takhle budete v jejich nepřítomnosti dříve nebo později pomlouvat i je.

Ovšem nejvyšším stupněm této totální trapnosti je, když své dívce pořád diktujete, co by měla a neměla dělat. Zakazujete jí flirtování a sami si ho užíváte plnými doušky? Je čas se nad sebou zamyslet, protože to už je vážné..