Nové chytré hodinky jsou perfektní pro sportovní nadšence, milovníky zdravého životního stylu, ale i zapálené techniky, kteří zbožňují novinky na trhu chytrých zařízení. Jedná se o velmi zajímavé hodinky, které nabízejí celé spektrum funkcí. Jak je to s jejich ovládáním? Co všechno umí? A stojí to za to si je pořídit? Po přečtení recenze budete mít jasnější názor.

Získejte přehled díky prohnutému Super AMOLED displeji

Velkou předností těchto hodinek, která nás doslova uchvátila na první pohled, je poměrně velký a velmi efektně vypadající prohnutý Super AMOLED displej. Je dostatečně velký, aby na něm bylo přehledně vidět vše podstatné, ale zároveň nepůsobí příliš mohutně. Po připnutí hodinek na ruku, skvěle sedí a vypadají velice stylově.

Díky dotykovému ovládání se s nimi snadno manipuluje a převládání mezi funkcemi je otázkou několika jednoduchých pohybů. Celý displej je orámován stříbrným rámečkem a dohromady s vroubkovaným řemínkem zajišťuje vynikající komfort při sportování nebo běžném používání.

Jedinečný osobní styl s vyměnitelnými pásky

Přizpůsobte hodinky svému vkusu díky možnosti vyměnit si řemínek. Nabízí se několik barevných variant, které můžete libovolně střídat a měnit. Snadno získáte sladěný sportovní outfit a budete vypadat velmi moderně. K pásku přizpůsobte i styl displeje, kde si můžete nastavit libovolnou barvu nebo motiv.

Široké spektrum fitness funkcí

Zlepšete svůj trénink a posuňte se na novou úroveň díky využívání hodinek se stopkami nebo snímačem tepové frekvence. Pro větší motivaci během tréninku je tu osobní trenér, který vám bude radit během tréninku a posune vás k lepším hodnotám. Krokoměr využijete pro monitorování běžné denní aktivity.

Odolná konstrukce navíc zajistí, že při klasické sportovní činnosti nedojte k poškození nebo zničení hodinek. Displej je velmi kvalitní a odolný proti poškrábání. V případě problému nebo poškození řemínku není nic jednoduššího, než si pořídit nový v jiné barvě. Hodinky mají certifikovanou odolnost IP 67, díky které je neutopíte ve sprše, při dešti nebo dokonce ani při ponoření do půllitru.

Velké množství aplikací

Do hodinek je možné stáhnout některé z velké nabídky aplikací. Výborná je například aplikace Phi Golf, kde je více než 60 000 světových golfových hřišť a 117 na území České republiky. Roční předplatné stojí 188 Kč, což je oproti pořízení speciálních golfových hodinek, které stojí od 2 500 korun výše, opravdu rozdíl.

VIDEO:https://www.youtube.com/watch?v=DGZQQkfscpc

Zůstaňte ve spojení 24/7

Na hodinky přicházejí notifikace o nových emailech, přijetých SMS zprávách nebo příchozích hovorech. Jediné, co k tomu potřebujete je synchronizovat svůj mobilní telefon se Samsung Gear Fit hodinkami. Podle oficiálních materiálů jsou kompatibilní pouze s telefony značky Samsung, ale pokud máte telefon s Androiden 4.3 a výš a stáhnete si aplikaci Gear Fit Manager a Gear Fitness, mělo by to fungovat.