Všichni čas od času sníme o tom, že uděláme díru do světa a vyděláme mraky peněz. Ale nemusí to být jen plané snění, dokonce ani ve velmi mladém věku. Důkazem jsou všechny pěvecké hvězdy, které se proslavily dlouho před svým dvacátým rokem.

Zpívat jako Justin

Justin Bieber je bez debat zářným příkladem neuvěřitelné teen kariéry. Můžeme ho milovat, nebo proklínat, ale zaválel to sakra skvěle. Už ve 12 letech získal druhé místo v pěvecké soutěži ve Stratfordu. Jeho matka pak nelenila, začala Justinovy výstupy nahrávat a uveřejňovat na YouTube. Netrvalo to dlouho a ozvala se mu první produkční společnost…

Koncem roku 2009 měl na kontě první studiovou nahrávku My World a obrovský hit One Time, oceněné platinovou deskou. Dnes už je natolik populární, že se jako žluťásek objevil i ve 24. sérii Simpsonů. A všichni víme, že kdo nebyl v Simpsonech, jako by nebyl vůbec.

Miley je Hannah Montana

Miley Cyrus svou dráhu nastartovala hlavně rolí Miley alias Hannah v seriálu Hannah Montana, ale je také úspěšnou zpěvačkou a textařkou.  Poprvé se objevila v televizním seriálu svého otce, když jí ještě nebylo ani 10 let. A pak už to šlo skoro samo. Její talent jí přivedl až k sitkomu o svérázné Hannah. Obsazena tam byla pro svou energickou povahu, ale záhy se ukázalo, že je v ní něco víc. Hannah je v seriálu úspěšná zpěvačka a tou se díky ní stala i Miley.

Na vrchol jí vynesl soundtrack k Hanně Montaně.  Druhé „montanovské“ album už bylo Mileyiným sólovým albem. Sama k němu napsala 8 písní z 10. Následovalo už zcela samostatné album Breakout, už bez berličky značky Hannah.

Heavy metalová Demi Lovato

Demi je rozhodně zajímavá osobnost. Vegetariánka a fanynka heavy metalu. Na základní škole byla na druhém stupni tak tvrdě šikanovaná, že žádala svoji matku, aby jí poskytla domácí vyučování. Ovšem už za pár let z ní byla obrovská hvězda.

Ve známost vešla díky rolím v seriálech Camp Rock a Sonny ve velkém světě. Následovalo debutové album Don’t Forget a v prvním týdnu se ho prodalo 89 tisíc kousků. Druhého alba Here We Go Again už se v prvním týdnu prodalo přes 108 tisíc.

Když bylo Demi 16 let, koupila své rodině dům v Los Angeles.

Hlas Nicka Jonase zatím v ČR nezní

Nick miluje golf a baseball. A preferuje dívky, které by mu schválila jeho matka. Kromě toho nesnáší tancování a trpí cukrovkou.

Nic z toho mu ovšem nezabránilo zazářit. Už ve velmi útlém věku se proslavil na Broadway, a když mu bylo 13, založil kapelu s 16letým Joem a 18letým Kevinem. První píseň, kterou nazpívali, se jmenovala Mandy, ale moc se neprosadila. Nicméně už další v pořadí, Year 3000, je vynesla na vrchol slávy. Pak přišlo první album It’s About Time, kterého se prodalo 40 tisíc kousků.

Takže vidíte, že proslavit se opravdu můžete bez ohledu na věk nebo životní situaci. Ovšem z životopisů těchto mladých hvězd také vyplývá, že není na škodu zviditelnit se v televizním seriálu.