Spodní prádlo sice není vidět, ale přesto hraje velmi důležitou roli. Umí vám lichotit i uškodit. Ubere na kilech, přidá na objemu nebo zvýrazní vaše křivky. Spodní prádlo by mělo být kvalitní, stylové a pohodlné.

Mělo by být také krásné, protože pak se krásné cítíme i my. Sortiment dámského spodního prádla je opravdu široký. Vyberte si různé typy kalhotek i podprsenek včetně různých barev, materiálů i střihů. Vybrat si to pravé pro zdůraznění našich přednosti a zakrytí nedostatků, není vždy snadné. Stojí to však za to. Rozhoduje nejen velikost a střih, ale i materiál, barva a celá řada dalších důležitých faktorů.

Každý je jedinečný

Vybírejte podle typu postavy, a i když nemáte zrovna ideální křivky, přesto se můžete cítit velmi pohodlně a také vypadat sexy. Pokud chcete schovat větší bříško, vezměte si kalhotky s vysokým pasem. Váš zadek bude opticky menší v brazilkách. Jiné typy spodního prádla si kupují mladé slečny a jiné zralé dámy. Mladistvá odvaha a efekt vítězí nad pohodlím. Nejdůležitější je mít spodní prádlo krásné a vypadat sexy. Mládí se nebojí výrazných barev, velmi odvážných i extravagantních modelů. Nejoblíbenější jsou podprsenky s kosticemi a kalhotky ve všech střizích, neboť v mládí je vše povoleno. Na štíhlé postavě skvěle vypadají tanga, brazilky a svůdné krajkové spodní prádlo.

Čas žádá kvalitu

Zralé ženy vědí, co chtějí. Vyžadují kvalitní, pohodlné, dobře vypadající a dokonale padnoucí dámské spodní prádlo. Někdy je třeba na postavě skrýt známky těhotenství. S barvami už se příliš neexperimentuje a sází se na klasiku, tedy prádlo v černé, bílé a tělové barvě. Pak přichází na řadu elegance. Podprsenky i kalhoty z kvalitního materiálu musí být dobře propracované. Klasické střihy, zdůrazní přednosti, zakryjí drobné nedostatky a na řadu přichází luxus. Starší ženy upřednostňují především pohodlí, ale přesto se stále chtějí líbit a cítit žensky. Vyhledávají kalhotky vyššího střihu, decentní barvy a vzory. Nedejte na módní svět a aktuální trendy. Berte si to, v čem se cítíte dobře, příjemně a přitažlivě.