Gadgety jsou zábavné hračky, ale mohou nám i podstatně usnadnit život. Podívejte se, s čím vším si můžete hrát, a čím ohromíte náhodně přihlížející, když jste na cestách.

Flashka jako psí transformer

Už vás omrzely klasické flashky? Není divu. Nic nedělají, jen tak leží, nebo jsou připojené. Ale teď si můžete pořídit robopsa. Jeho sestavení do plně robotické podoby chce sice trochu cviku, ale stojí to za to. S flashkou tak získáváte vlastně i hlavolam a transformera. Kdo by odolal.

LED tkaničky

Svítící tkaničky nejsou jen trendy hračka, ale mohou vám usnadnit hledání ve tmě. Už jste se někdy poztráceli navzájem na nočním fesťáku? Tyhle tkaničky vám pomůžou dát zase partu dohromady. Tedy do té doby, než budou svítit úplně všichni…

Protéza pro váš telefon

Když sledujete video, určitě vás štve, že se váš telefon umí jen válet a tak nemáte úplný přehled o displeji. Teď už mu můžete naštěstí koupit nožičku a naučit ho stát. A ještě máte na výběr mezi potrhlými designy jako je mini zvon na odpady nebo žvýkačka, táhnoucí se od stolu.

Akvárium v myši

Bezdrátová myš je šikovná věcička, ale může být i naprosto úžasná. To v případě, že ji zkombinujete s „akváriem“. Ryby v takové myši reagují na její pohyb a podle toho plavou.

Baterka bez baterky

Už žádné nehody s vybitou svítilnou. Teď tu máme lék na tuto klasickou potíž, baterku na kliku. Točením kliky vyrábíte energii, díky které pak baterka svítí. A nebojte se, že se utočíte k smrti. Na hodinové svícení stačí jen minutové točení kličkou.

Balíček pro přežití

Skauti si kdysi museli své krabičky poslední záchrany pracně skládat, vy si dnes můžete koupit něco mnohem vymakanějšího. Tyto balíčky bývají vzducho a vodotěsné a obsahují takové nezbytnosti, jako jsou háčky na ryby, kompas nebo minivařič. Samozřejmostí je lepicí páska, žiletka, zrcadlo, píšťalka, sůl a zavírací špendlíky. MacGyver by jistě řekl, že tyto krabičky jsou pro slabochy, ale vám by se mohla hodit.

Ručník

Co je na ručníku tak super? Nic moc, ale tenhle je instantní. Ano, čtete dobře. Tabletu velikosti mince pokapete trošku vodou a ona se rozvine v úplně suchý ručník. Nejenže se vám takové instantní ručníky vlezou pohodlně do jakéhokoliv zavazadla, ale představte si, jaký úžas s nimi vzbudíte ve svém okolí.

Slunce a měsíc v lahvi

Určitě už vás někdy napadlo, že byste si schovali trochu slunečního světla a použili ho, když je zataženo. Anebo jste občas v příliš jasném dni zatoužili po mírném svitu měsíce? Slunce a měsíc v lahvi vám umožní obojí. Za zatažených dní můžete mít své vlastní slunce a později usínat v namodralém světle luny.

Špionážní brýle

Pokud toužíte být jako James Bond, v horším případě aspoň jako Chuck, teď už můžete. Brýle s vestavěnou kamerou jsou hezký módní doplněk, a když už ho nevyužijete ke špiónství, můžete si natočit třeba svůj vrcholný výkon na snowboardu.

Prádlo pro špiony

Pokud byste to s těmi brýlemi mysleli vážně, potřebujete i schránku na tajné dokumenty. Klíčem k úspěchu takové schránky je nenápadnost. A nic není nenápadnější, než spodní prádlo. Kapsa na suchý zip, umístěná v rozkroku může skvěle fungovat. Tam tajné dokumenty nikdo hledat nebude, zvlášť když použijete upgrade s podezřelým zabarvením látky. Ale pozor, před praním nezapomeňte dokumenty vyjmout!